Kibice » Sportbonus

 

22 października ruszył w naszym Klubie program Sportbonus.


Co to jest Sportbonus?


To program realizowany przez Klub przy udziale Fundacji Kibica, którego celem jest umożliwienie Kibicom i Sympatykom zbieranie środków na rozwój Klubu oraz współdecydowanie o przeznaczeniu zebranych funduszy. Jest to pierwszy tego typu Program, gdzie Kibic zyskuje prawo współdecydowania o losach Klubu, stając się nie tylko obserwatorem, ale też Partnerem dla Klubu. Dodatkowo, Uczestnik Sportbonus odzyskuje część poniesionych wydatków również dla siebie.

 

Jak to działa? Mechanizm jest bardzo prosty i czytelny:

Wystarczy się zarejestrować:

wysyłając SMS o treści SBO.wislaplock na numer 7136 (koszt 1zł + VAT)
lub na stronie Sportbonus.pl podając imię oraz e-mail. Po aktywacji konta należy wybrać Klub.
Robić zakupy w Punktach Partnerskich oznaczonych logo lub w E-sklepach poprzez stronę Sportbonus. Część wydatków wraca w postaci Zwrotki, która jest dzielona po połowie Klub otrzymuje środki na rozwój, Kibic - Bonusy.
Co się dzieje potem? To zależy tylko od Kibica – Uczestnika Sportonbus.
swoje Bonusy może przelać na dowolne konto, przekazać dla Klubu lub zrealizować w sklepie internetowym Sportbonus.pl
głosuje na co przeznaczone zostanie część zgromadzonych dla Klubu środków.


To ile środków zasili Wisłę Płock zależy od ilości osób, które dołączą do Sportbonus, ilości i wysokości transakcji, które wykonają. Prosta zasada -im nas więcej tym możemy zgromadzić i zrobić więcej dla naszego Klubu. Zachęcamy wszystkich, którym zależy na rozwoju Wisły Płock do dołączenia do Programu Sportbonus. Tu tylko można zyskać – dla siebie i Klubu.

Więcej na Sportbonus.pl