Aktualności » Zbierz drużynę Wisły Płock!
4-04-2017r.

Jesteś Kibicem Wisły Płock? Chcesz wspierać swój klub w czasie codziennych zakupów? Weź udział w naszej zabawie!

 


Rób zakupy w punktach handlowych Partnerów Sportbonus, odbieraj puzzle i ułóż plakat drużyny. Kto pierwszy ten lepszy! Wyjątkowe nagrody czekają!
 Jak zbierać puzzle?


· W zabawie może brać udział każdy uczestnik Programu Sportbonus.· Za każdy zakup w Sklepie Partnerskim Sportbonus otrzymasz 1 puzzel do kolekcji!· Puzzle możesz odbierać:


 W Sklepach Partnerskich w Płocku i okolicach, w których jest tablet – po zrobieniu zakupów.

W sklepiku Wisły Płock w Galerii Mazovia – możesz odebrać puzzle na podstawie numeru transakcji i numeru kibica za zakupy internetowe oraz w z tych punktów handlowych, które nie posiadają tabletu.

Z 15 elementów powstanie plakat naszej drużyny na sezon 2016/17. Puzzle są rozdawane losowo, zapakowane w koperty stąd też możesz się nimi wymieniać, aby jak najszybciej skompletować całą układankę.

Warto się śpieszyć - na tych, którzy najszybciej ułożą plakat czekają wyjątkowe nagrody: zdjęcie z drużyną, koszulki oraz piłki z autografami.

Masz gotowe puzzle! Wyślij ich zdjęcie oraz swój numer kibica na adres [email protected].Akcja „Zbierz drużynę Wisły Płock” to nie tylko świetna zabawa, to również możliwość finansowego wspierania klubu. Każdy puzzel to zakup w ramach Programu Sportbonus, z którego część trafia do Klubu, część wraca do Ciebie. Przy okazji codziennych zakupów, nie wydając ani grosza pomagasz w finansowaniu np. szkoleń dzieci i młodzieży, poprawy infrastruktury.