Aktualności » Piłkarze fundują bilety. Wkrótce będziesz mógł i Ty!
29-09-2017r.

Na najbliższy ekstraklasowy mecz w Płocku z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza piłkarze Wisły ufundowali bilety dla młodzieży szkolnej z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich. Już niedługo wejściówki dla dzieci z tych placówek będziecie mogli zakupić również Wy!

 

Już w niedzielę 1 października o godzinie 15:30 drużyna Jerzego Brzęczka zawalczy o trzecie z rzędu zwycięstwo. Na drodze do realizacji tego celu tym razem stanie zespół Słoników, który nie tak dawno - z powodu niezadowalających wyników -wymienił trenera Mariusza Rumaka na Macieja Bartoszka. Zmiana poskutkowała zwycięstwem z Lechią Gdańsk (2:1) oraz... porażką w 1/8 finału Pucharu Polski z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice (1:2).

 

Jak pewnie doskonale pamiętacie, podczas spotkania z Bruk-Bet Termaliką będzie miało miejsce kilka akcji. Pierwsza z nich to "Po szkole na Stadion", skierowana do młodzieży szkolnej ze Szkół Podstawowych z Płocka oraz powiatu płockiego, a kolejna "Z boiska na Stadion", dotyczy już młodych adeptów piłki nożnej trenujących w klubach należących do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Dodatkowo 1 października rozpocznie się także "Jesienny Piątak"

 

To jednak nie wszystko, ponieważ piłkarze Wisły postanowili zaprosić na trybuny dzieci z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich. Wszystkim chętnym z tych placówek Nafciarze zapewnili udział w meczu 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

 

Od następnego spotkania przy Łukasiewicza 34 ze Śląskiem Wrocław, które odbędzie się w poniedziałek 23 października o godzinie 18:00 i zakończy zmagania w 13. serii gier, również Wy będziecie mogli zapewnić dzieciom z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich obecność na trybunach Stadionu Wisły. 

 

Gdy tylko ruszy sprzedaż biletów na ten pojedynek każdy z Was dostanie możliwość zakupu biletu dla młodzieży szkolnej z tych placówek za symboliczne 5 zł. Więcej informacji wkrótce!