Aktualności » Rolmarket kolejnym sponsorem Wisły Płock!
12-07-2016r.

Pozyskiwanie sponsorów Wisły Płock trwa. Tym razem klub podpisał umowę z Rolmarketem, prężnie rozwijającą się podpłocką firmą z branży ogrodniczej.

 

Wisła Płock podpisała umowę sponsorską z firmą Rolmarket, która jest partnerem Wisły Płock od 2013 roku. - Rolmarket to nasz wieloletni partner, dlatego bardzo satysfakcjonuje nas to, że w tym roku nasza kooperacja weszła na wyższy poziom i firma dołączyła do grona naszych sponsorów. Jesteśmy przekonani, że taka współpraca obydwu stronom wyjdzie na dobre – informuje Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

 Wysokość wsparcia finansowego jest objęta tajemnicą handlową, jednak jest ono 3-krotnie wyższe niż wynikało to z dotychczasowych zobowiązań. W zamian za pomoc pieniężną, Rolmarket może liczyć na wielopłaszczyznową promocję ze strony klubu. - Cieszymy się, że udało nam się zacieśnić współpracę z Wisłą Płock. Zależy nam na rozwoju płockiego klubu i trzymamy kciuki za jego sukces w Ekstraklasie – mówi Małgorzata Gazda-Kęsik, kierownik działu marketingu Rolmarket.

 Rolmarket to zatrudniająca aktualnie ponad 50 pracowników podpłocka firma z 20-letnią tradycją, która z powodzeniem prowadzi kilka sklepów internetowych, w tym jeden z największych e-sklepów ogrodniczych w kraju: Rolmarket.pl. W 2016 roku Rolmarket.pl po raz drugi z rzędu zajął pierwsze miejsce w kategorii "Ogród i narzędzia" w rankingu najlepszych sklepów internetowych realizowanym przez niezależny serwis Opineo. Drugi rok z rzędu otrzymał także prestiżowy tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, przyznawany markom cieszącym się największym zaufaniem i renomą w poszczególnych branżach. Rolmarket prowadzi ponadto hurtownię dla firm zakładających ogrody, stacjonarne centrum ogrodnicze oraz centrum kamienia.Firma nie tylko jest liderem na rynku w sprzedaży agrowłóknin, agrotkanin, siatek na krety, obrzeży ogrodowych i wielu innych produktów do budowy, wyposażenia i pielęgnacji ogrodów, ale również handluje wieloma artykułami produkowanymi pod markami własnymi. W najbliższych miesiącach Rolmarket planuje otwarcie kolejnych sklepów internetowych oraz wejście na rynki zagraniczne.

 

ROLMARKET

Cieśle 47
09-470 Bodzanów
NIP: 774-164-02-39
Tel.: (24) 260 74 00
E-mail: [email protected]