Aktualności » Pamiętacie o wyjeździe do Gdyni?
18-04-2017r.

Przed nami finałowe rozstrzygnięcia. 30. kolejka Lotto Ekstraklasy wyłoni ostatecznie drużyny, które będą mogły cieszyć się mianem jednej z ośmiu najlepszych drużyn piłkarskich w naszym kraju. Czy będzie wśród nich Wisła Płock? Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę. Czy piłkarze dadzą radę? Z pewnością! Tym bardziej przy wsparciu swoich fanów!

 

O wyjeździe do Gdyni organizowanym przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock informowaliśmy Was już pod koniec marca. Rozstrzygnięć kolejnych spotkań jeszcze nie znaliśmy, jednak w tym momencie wiadomo, że nasi bohaterowie będą potrzebowali szczególnego wsparcia fanów w Gdyni. Dlatego zachęcamy wszystkich kibiców do zapisywania się na wyjazd na mecz 30. kolejki.

 

Jak zapisać się na wyjazd? Wystarczy wystosować wiadomość prywatną na Facebooku do Kamila Szewczyka, bądź wysłać wiadomość sms na numer 514-348-354. W treści należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL.

 

Koszt wyjazdu do Gdyni wynosi 70,00 zł. Kwota, oprócz wejściówki na mecz, zawiera również przejazd autokarem w obie strony. Zapisy potrwają do czwartku 20 kwietnia, do godziny 18:00.

 

 

Do zobaczenia w Gdyni!