Aktualności » Życie dla Kasi!
20-04-2017r.

Mateusz Kryczka, Kamil Sylwestrzak, Bartłomiej Sielewski, Przemysław Szymiński oraz Maksymilian Rogalski - #ŻyciedlaKasi

34-letnia Katarzyna Leszczyńska-Widlczek choruje na raka złośliwego z przerzutami. Zawodnicy Wisły Płock postanowili wesprzeć potrzebującą oraz jej rodzinę i wziąć udział w akcji charytatywnej #ŻyciedlaKasi.

 

 

Nasza drużyna na specjalnie przygotowaną licytację wyśle koszulkę meczową z podpisami wszystkich zawodników. Środki z licytacji zostaną w pełni przekazane na leczenie Pani Katarzyny. Do akcji przyłączyli się również m.in. piłkarze Górnika Zabrze. Zachęcamy również inne drużyny do wsparcia potrzebującej oraz jej rodziny!

 

 

Z prośbą o pomoc wystąpił mąż chorej, Pan Krzysztof - "Tworzymy kochającą się rodzinę i nie zamierzamy tego przerywać. Przed nami najtrudniejsza i najważniejsza walka... walka o życie. Leczenie niestety jest bardzo kosztowne , NFZ nie pokryje jego kosztów a nasze oszczędności powoli się wyczerpują. Dlatego w tej trudnej dla nas chwili prosimy Państwa o wparcie i pomoc finansową. Proszę nie pozwólcie bym stracił żonę a Oliwia matkę."

 

 

Wy również możecie pomóc Pani Kasi oraz jej rodzinie wysyłając datki i biorąc udział w licytacjach. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj. Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie, opiekę medyczną, leki i suplementy niezbędne do walki z chorobą.

 

 

Razem możemy więcej!