Aktualności » Akcja "Dołącz do drużyny! Wspieraj dzieci z Płocka" dobiega końca
13-06-2017r.

W decydującą fazę wkracza akcja "Dołącz do drużyny! Wspieraj dzieci z Płocka", organizowana przez nasz klub wspólnie ze Sportbonus.

 

Od 30 maja mieszkańcy Płocka mogą decydować, do której szkoły trafi sprzęt sportowy marki Adidas. Aby dana placówka go otrzymała wystarczy zebranie 250 głosów. Szkoła, która zgromadzi ich najwięcej, dodatkowo otrzyma nagrodę główną, którą jest wycieczka do Warszawy dla 45 osób oraz wizyta zawodników Wisły Płock. Udział w akcji bierze 68 szkół!Jak głosować?

- Na naszej stronie na pewno znajdziecie grafiki, a gdy klikając w którąś z nich automatycznie zostaniecie przekierowani do strony, na której można oddać swój głos.

- Osoby, które nie są jeszcze uczestnikami Sportbonus, podają imię i numer telefonu oraz wybierają z listy szkołę, na którą chcą zagłosować. Biorąc udział w zabawie staniecie się uczestnikami Sportbonus i możecie wspierać nasz klub w czasie codziennych zakupów, a co więcej odzyskać część wydatków.

- Uczestnicy Sportbonus zostaną natomiast przekierowani na stronę programu, gdzie po zalogowaniu będą mogli wybrać szkołę.

- Warto pamiętać, że można oddać tylko jeden głos.

 

Przypominamy, że akcja kończy się 18 czerwca. Tylko przez 7 dni jej trwania oddano aż 15 tysięcy głosów! Do tej pory 20 placówek ma już zagwarantowany sprzęt sportowe, a pozostałe wciąż czekają na wasze głosy!