Aktualności » Raport z wypożyczeń: bramka i asysty Radwańskiego
15-06-2017r.

W środę 14 czerwca ostatnie ligowe mecze w sezonie 2016/2017 rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Wisły Płock do klubów III ligi. Szansę występu dostało pięciu z nich.

34. kolejki miło wspominać nie będzie jedynie Damian Szczepański. Pomocnik grający wiosną w Sokole Ostróda musiał przełknąć gorycz porażki, po spotkaniu w Elblągu z miejscową Concordią (0:3). Pozostali wypożyczeni rozgrywki kończyli w dobrych humorach. Grające przed własną publicznością ŁKS Łomża Michała Sadowskiego i Pelikan Łowicz Grzegorza Wawrzyńskiego pewnie rozprawiły się odpowiednio z Huraganem Morąg i Ruchem Wysokie Mazowieckie wygrywając po 3:1.

Bardziej przekonujące zwycięstwo odniósł z kolei Widzew Łódź, który pokonał Sokół Aleksandrów Łódzki aż 4:1. Duży udział w tym pewnym sięgnięciu po trzy punkty miał Adam Radwański, który trafił na 1:1, a poza tym zanotował dwie asysty przy wieńczących dzieło bramkach Marcina KozłowskiegoDaniela Mąki.

Jeszcze wyżej Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki udało się ograć w Lubawie spadający klasę niżej Motor (5:1). Tym razem trener Świtu Rafał Kleniewski postawił na zmienników, którzy ostatecznie nie zawiedli. Z tego powodu też dopiero na kwadrans przed końcem, przy stanie 2:1, na boisku pojawił się Dawid Jabłoński, który zdążył przyczynić się do podwyższenia rezultatu, wyprowadzając świetną akcję wykończoną przez Marcina Kozłowskiego.

III liga, grupa I (34. kolejka):

ŁKS 1926 Łomża: Michał Sadowski (28 minut z Huraganem Morąg).

Pelikan Łowicz: Grzegorz Wawrzyński (90 minut z Ruchem Wysokie Mazowieckie), Eryk Padzik (nie zagrał).

Sokół Ostróda: Damian Szczepański (45 minut z Concordią Elbląg).

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Dawid Jabłoński (15 minut z Motorem Lubawa), Krystian Pomorski (nie zagrał),Patryk Szczepański (nie zagrał).

Widzew Łódź: Adam Radwański (90 minut oraz gol i dwie asysty z Sokołem Aleksandrów Łódzki).