Aktualności » Na Lechię Wiślackim Autobusem!
13-07-2017r.

Już jutro w piątek 14 lipca o godzinie 18:00 Wisła Płock zmierzy się przy Łukasiewicza 34 z Lechią Gdańsk. Na Stadion im. Kazimierza Górskiego kibice dojadą za darmo Wiślackim Autobusem, oznaczonym literą W!

 

Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o. na ustaloną wcześniej trasę wyśle specjalny autobus, który zabierze z przystanków każdego sympatyka Wisły.

 

Autobus linii W swoją trasę rozpocznie na Podolszycach Południe o godzinie 16:45 i zatrzymywać się będzie na następujących przystankach:

 

Czwartaków (basen): 16:45

Sikorskiego: 16:48

Zielony Jar: 16:49

Roweckiego: 16:50

Hubalczyków: 16:51

Łączniczek: 16:52

Szarych Szeregów: 16:53

Armii Krajowej: 16:54

Dobrowolskiego: 16:56

Piaska: 16:58

Kopernika: 17:00

Chopina, szkoła: 17:01

Dworzec kolejowy 01: 17:02

Wschodnia: 17:04

Przemysłowa: 17:06

Kostrogaj, straż: 17:07

Orlińskiego: 17:08

Orlen Arena (kierunek Orlen): 17:10.

 

Po zakończeniu spotkania Wisły z Lechią Gdańsk, około godziny 20:00, na przystanku przy Orlen Arenie (na Łukasiewicza w stronę Orlenu), na kibiców będzie czekał autobus, który wróci na Podolszyce.

 

Trasa przejazdu powrotnego wygląda następująco: Orlen Arena (kier. Orlen) - Orlińskiego - Kostrogaj, straż - Przemysłowa - Wschodnia - Dworzec kolejowy 06 - Chopina, szkoła - Kopernika - Spółdzielcza - Piaska - Graniczna - Popiełuszki - Szarych Szeregów - Łączniczek - Hubalczyków - Roweckiego - Zielony Jar - Sikorskiego - Czwartaków (OBI).