Aktualności » EL-KONS-BUD sponsorem Wisły Płock
13-07-2017r.

Niezmiernie miło poinformować nam, że firma EL-KONS-BUD zdecydowała się po raz kolejny przedłużyć współpracę z naszym klubem. Zgodnie z nową umową przedsiębiorstwo będzie wspierać Wisłę do 30 czerwca 2018 roku.

 

- EL-KONS-BUD współpracuje z nami od sierpnia 2013 roku. Wspólnie przeszliśmy długą drogę i jesteśmy bardzo zadowoleni z wciąż rozwijającej się współpracy i cieszymy się, że obie strony postanowiły ją kontynuować – powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

 

- Współpracowaliśmy z Wisłą jako jedni z pierwszych i nie zamierzamy tego zmieniać. Klub oferuje nam wielopłaszczyznową promocję i nie ma co ukrywać, że obie strony na tym  korzystają. Podpisanie nowej umowy było dla nas oczywistym ruchem - zaznaczył Grzegorz Błaszkiewicz, prezes zarządu EL-KONS-BUD.

 

Nie można jednocześnie zapomnieć, że poza wsparciem dla naszego klubu EL-KONS BUD przeznacza środki na wsparcie młodych piłkarzy ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego z rocznika 2006. 

 

EL-KONS-BUD jest przedsiębiorstwem oferującym profesjonalne usługi montażu i prefabrykacji m.in. konstrukcji, rurociągów, zbiorników, hal, wiaduktów, dachów. Firma prowadzi operacje w kraju, a także za granicą, m.in. w Niemczech, Szwecji, Hiszpanii, Francji, na Litwie i Słowacji.

 

EL-KONS-BUD

Maszewo Duże 1D

09-400 Płock

NIP: 774-24-34-192

Tel.: (24) 268 85 00

E-mail: [email protected]