Aktualności » LV BET sponsorem i oficjalnym bukmacherem Wisły Płock!
14-07-2017r.

Firma LV BET i Wisła Płock doszły do porozumienia w sprawie nowej, dwuletniej umowy. W zamian za wsparcie finansowe, które pozostanie tajemnicą handlową, nasz klub będzie wszechstronnie wspierał swojego sponsora.

 

- Cieszymy się, że po półrocznej współpracy, firma LV BET po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i zdecydowała się podpisać z nami dłuższą, dwuletnią umowę na dużo lepszych warunkach niż poprzednio. Wysokość wsparcia będzie sporym wzmocnieniem dla budżetu klubu i bardzo za to dziękujemy - powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock. 

 

- Tak jak zapewnialiśmy wcześniej kontrakt na jedną rundę był tylko początkiem naszej współpracy, która dotychczas wyglądała bez zarzutów. W związku z tym postanowiliśmy ją kontynuować i wiemy, że przyniesie to korzyści obu stronom - podkreślił Michał Jasiński, marketing manager LV BET.

 

Logo LV BET Zakłady Bukmacherskie będzie widoczne przy okazji meczów domowych Wisły Płock na bandach LED, banerach i na stadionie, a także na kanałach internetowych klubu.

 

To kolejne działania LV BET w polskim sporcie. Legalny bukmacher wspiera także inne kluby piłkarskie, a ostatnio pochwalił się również oficjalnym sponsoringiem CEV Eurovolley Poland 2017, podczas którego twarzą firmy będzie Krzysztof Ignaczak.


LV BET: 

Strona: https://lvbet.pl/

FB: https://www.facebook.com/LVbetPL/

TT: https://twitter.com/LVBETpl