Aktualności » Wystartowała sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań!
17-07-2017r.

Dziś w godzinach popołudniowych we wszystkich otwartych punktach sprzedaży można już nabywać wejściówki na drugie w sezonie 2017/2018 spotkanie Nafciarzy. Tym razem, w niedzielę 23 lipca o godzinie 15:30 zawodnicy Jerzego Brzęczka będą podejmować zespół Lecha Poznań, czyli brązowych medalistów poprzednich rozgrywek.

 

Jak doskonale pamiętamy na poprzedni pojedynek z Lechem wszystkie bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, a Wy wypełniliście stadion im. Kazimierza Górskiego po brzegi! I to nawet pomimo niesprzyjającej aury w tegoroczną Wielką Sobotę. Liczymy na to, że teraz będzie podobnie.

 

Sklep klubowy na terenie naszego obiektu do piątku 21 lipca będzie nieczynny, dlatego też od środy 19 lipca wejściówki będzie można kupić także w kasach przed stadionem. 

 

Bilety na mecz z poznaniakami można nabywać już:

- na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (poniedziałek-sobota w godzinach 9:00-21:00, niedziela w godzinach 10:00-20:00),

przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,

w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Chemików 7; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),

w supermarketach "Piotr i Paweł" (Galeria Wisła - Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty - Płock, ul. Tysiąclecia 2A),

- oraz w sklepie patriotycznym "Husarz" (Płock, ul. Kobylińskiego 39).

 

W terminie 19-21 lipca wejściówki będzie można również zakupuć w kasach przed stadionem (środa - piątek w godzinach 13:00-17:00).

 

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupu karnetów i biletów znajdziecie w tym miejscuZapraszamy do punktów sprzedaży! Do zobaczenia na trybunach!