Aktualności » Ostatni mecz rezerw i spotkanie CLJ w WisłaPłockTV!
10-11-2017r.

W sobotę 11 listopada o godzinie 11:00 ostatni mecz w rundzie rozegrają nasze rezerwy, które o mistrzostwo jesieni zagrają z Koroną Ostrołęka. Od razu po zakończeniu tego spotkania na boisko wyjdą natomiast juniorzy starsi, którzy w 15. kolejce rozgrywek zmierzą się ze Zniczem Pruszków. Oba mecze będziecie mogli śledzić na WisłaPłockTV!

 

Przewodząca grupie północnej mazowieckiej IV ligi Wisła II Płock w najbliższy weekend po raz ostatni w 2017 roku powalczy o ligowe punkty. Nafciarze, prowadzoni przez Rajmunda Koperka i Artura Serockiego na, na bocznym boisku Stadionu im. Kazimierza Górskiego podejmować będą wicelidera Koronę Ostrołęka, która ma tyle samo (26) punktów co niebiesko-biało-niebiescy, lecz gorszy bilans bramkowy. 

 

Płocczanie ostatnio przegrali 1:2 z MKS-em Przasnysz, a zawodnicy z Ostrołęki gładko rozprawili się z Bugiem Wyszków, wygrywając 3:0. Wcześniej gracze Korony pokonali także MKS Ciechanów (2:1) oraz Dolcan Ząbki (2:0), dlatego też Wiślacy postarają się przerwać ich serię i udanie zakończyć pierwszą część sezonu 2017/2018.

 

Drużyna występująca w Centralnej Lidze Juniorów w tym roku rozegra jeszcze trzy spotkania. Na półmetku rundy zasadniczej gracze Grzegorza Wenerskiego i Dariusza Fabianowicza zmierzą się z 11. w tabeli Zniczem Pruszków, który dotychczas na wyjazdach punktował nieco lepiej niż u siebie. 

 

Płocczanie w minionej serii gier płocczanie przegrali z Legią Warszawa 0:2 i wciąż czekają na premierową wygraną w CLJ, a obecnie walczą również o przerwanie passy trzech porażek z rzędu. Pruszkowianie natomiast ostatnio bezbramkowo zremisowali z innym zespołem ze stolicy - Polonią, a dodatkowo zawodnicy Znicza trzech ostatnich pojedynków również nie potrafili rozstrzygnąć na swoją korzyść. 

 

W obu przypadkach na mecze obowiązuje wstęp wolny. Zapraszamy na trybuny oraz przed ekrany monitorów i urządzeń mobilnych.

 

*****

 

15. KOLEJKA GRUPY PÓŁNOCNEJ MAZOWIECKIEJ IV LIGI

Sobota 11 listopada, godzina 11:00 - boczne boisko stadionu im. Kazimierza Górskiego, ul. Łukasiewicza 34

Wisła II Płock - Korona Ostrołęka

 

 

15. KOLEJKA GRUPY WSCHODNIEJ CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW

Sobota 11 listopada, godzina 13:00 - boczne boisko stadionu im. Kazimierza Górskiego, ul. Łukasiewicza 34

Wisła Płock - Znicz Pruszków