Aktualności » Bilety na Sandecję dostępne przez Internet!
5-12-2017r.

Od wtorku 5 grudnia można już drogą internetową nabywać wejściówki na ostatnie spotkanie Wisły w Płocku w 2017 roku. W środę 13 grudnia o godzinie 20:30 przeciwnikiem drużyny Jerzego Brzęczka będzie Sandecja Nowy Sącz.

 

Mecz z zespołem, z którym nie przegraliśmy żadnej z dziesięciu ostatnich potyczek, coraz bliżej. W pierwszym w sezonie 2017/2018 starciu, które miało miejsce w Niecieczy, Nafciarze zwyciężyli 1:0, a pierwszego gola po powrocie do Wisły strzelił Kamil Biliński!

 

Ostatni raz na Stadionie im. Kazimierza Górskiego z Sandecją mierzyliśmy się z kolei jeszcze w I lidze. 2 kwietnia 2016 roku obecnych na trybunach było 4 121 kibiców, którzy jednak nie zobaczyli ani jednej bramki. Tym razem liczymy jednak na komplet punktów!

 

Póki co bilety na mecz ze Sandecją można nabywać przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl, a dodatkowo można kupić je także:

w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Chemików 7; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),

- oraz w supermarketach „Piotr i Paweł” (Galeria Wisła - Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty - Płock, ul. Tysiąclecia 2A).

 

O stacjonarnej sprzedaży wejściówek w sklepie klubowym na Stadionie oraz na nowym stoisku klubowym w Galerii Mazovia poinformujemy w oddzielnym komunikacie. Jednocześnie przypominamy, że ostatnie starcie Wiślaków w Płocku zakończy akcję Jesienny Piątak.

 

Do zobaczenia przy Ł34!