Aktualności » Z wizytą w Święcieńcu
7-12-2017r.

Zawodnicy Nafciarzy kontynuują wizyty w szkołach podstawowych z Płocka i okolic. Tym razem Wiślacy udali się do Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu.

 

W czwartek 7 grudnia nieco przed południem Patryk Stępiński i Mikołaj Lebedyński ruszyli w drogę do Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu, gdzie spotkali się ze zniecierpliwionymi kibicami.

 

 

Młodzi sympatycy niebiesko-biało-niebieskich odwiedziny Wiślackiej delegacji tradycyjnie rozpoczęli od zadawania pytań, w których chcieli dowiedzieć się, jak wygląda praca piłkarza. Z tym zadaniem dwaj gracze drużyny Jerzego Brzęczka poradzili sobie bez zarzutów.

 

Gdy część wprowadzająca dobiegła końca, przyszedł czas na to, na co wszyscy czekali, a więc sprawdzenie piłkarskich umiejętności! Konkurs strzałów na bramkę był jedynie przystawką przed tym co czekało nas na koniec. Mowa oczywiście o turnieju piłkarskim z udziałem czterech drużyn.

 

 

Po jego zakończeniu uczestnicy czwartkowego wydarzenia otrzymali od naszych piłkarzy plakaty drużyny, plany lekcji oraz karty piłkarzy z autografami. Nie zabrakło również zdjęć, a co więcej placówce przekazana została pamiątkową koszulka, która mamy nadzieję zajmie w szkole honorowe miejsce.

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz pracownikom szkoły za ciepłe przyjęcie i zapraszamy na Stadion im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34!