Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Czas Wisły #110 na mecz z Pogonią Szczecin

 

Przed meczem z Pogonią Szczecin w Wasze ręce trafi 110. numer oficjalnego magazynu piłkarskiej Wisły Płock - "Czas Wisły". Tak jak zawsze będzie on dostępny w kasach przed Stadionem im. Kazimierza Górskiego oraz w kilku miejscach w budynku klubowym, a także w Wisła Płock FanShop w Galerii Mazovia.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na kolejny w 2019 roku pojedynek na obiekcie przy Łukasiewicza 34. Tym razem w 26. kolejce LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019 naszym przeciwnikiem będzie Pogoń Szczecin. Przed wejściem na trybuny nie zapomnijcie zabrać ze sobą najnowszego "Czasu Wisły", który tak jak zawsze wypełni Wam czas oczekiwania na kolejne piłkarskie widowisko z naszym udziałem.

Na dwudziestu stronach 110. numeru magazynu znajdziecie między innymi: wywiad z nowym członkiem sztabu szkoleniowego Nafciarzy - trenerem przygotowania fizycznego Jarosławem Kulczykiem czy rozmowę z kapitanem Wisły Płock - Bartłomiejem Sielewskim, a także jak zawsze wiele innych ciekawych około meczowych materiałów.

Wśród nich nie zabraknie zapowiedzi najbliższego spotkania Wisły Płock z Pogonią czy też szczegółowej analizy naszego sobotniego przeciwnika (sytuacja kadrowa, mocne i słabe strony, trener - Kosta Runjaić, gwiazda - Kamil Drygas).

Dodatkowo, pojawi się artykuł z serii "starcie oko w oko", w którego kolejnej odsłonie udział wezmą dwaj bramkarze obu drużyn: Thomas Dähne i Łukasz Załuska oraz rubryka "był taki mecz', gdzie ostatnie domowe zwycięstwo nad Pogonią z 2017 roku i debiutanckie trafienie w naszych barwach aktualnego reprezentanta Polski - Damiana Szymańskiego.

"Czas Wisły" wydawany jest przy okazji każdego meczu rozgrywanego na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Nie zapominajcie, że czekamy na Wasze pomysły dotyczące oficjalnego magazynu piłkarskiej Wisły Płock. Swoje sugestie wysyłajcie na adres mailowy: [email protected]. Tymczasem... do zobaczenia #NaStadionie!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni