Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


El. MME: Grecja lepsza od Litwy. Następny występ Milašiusa

 

W trzecim meczu w grupie 4 eliminacji do MME reprezentacja Litwy U-21 przegrała na wyjeździe z Grecją 0:1 (0:0). Titas Milašius ponownie znalazł się w wyjściowym składzie drużyny narodowej, a swój występ zakończył w 86. minucie, gdy zmienił go Sergej Amirzian.

Tak samo jak kilka dni temu z Czechami (0:2) tak i teraz selekcjoner Donatas Vencevičius od pierwszej minuty postawił na skrzydłowego Wisły Płock. Były gracz Escolii Varsovii Warszawa w swoim 9 występie w kadrze do lat 21 znów pojawił się na lewej stronie pomocy. 

Młodzi Litwini bardzo długo grali z rówieśnikami z Grecji jak równy z równym, a w Kallithéi niedaleko Aten swoje okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Ostatecznie w spotkaniu rozgrywanym w ponad 30-stopniowym upale lepsi o jedno trafienie autorstwa Giánnisa Bouzoúkisa okazali się gospodarze, którzy zostali liderem grupy 4 eliminacji. Poza Grecją Litwę póki co wyprzedzają Czesi i Szkoci, a stawkę uzupełniają Chorwacji i przedstawiciele San Marino.

Ze Szkotami i Chorwatami młodzieżowa reprezentacja Litwy zmierzy się w kolejnych meczach eliminacyjnych w październiku i listopadzie 2019 roku.

 

Grecja U-21 - Litwa U-21 1:0 (0:0)

1:0 - Giánnis Bouzoúkis 80'

 

Litwa U-21: Titas Krapikas, Ernestas Stočkūnas, Benas Šatkus, Vilius Armalas, Karolis Uzėla, Domantas Antanavičius (89 min. Matas Ramanauskas), Titas Milašius (86 min. Sergejus Amirzianas), Linas Mėgėlaitis, Deividas Šešplaukis, Eligijus Jankauskas (74 min. Matas Vareika), Edgaras Dubickas (86 min. Edvinas Kloniūnas). 

 

Żółte kartki: Evangélou, Rétsos - Jankauskas.

Sędzia: Besfort Kasumi (Kosowo).

 

 

 

Fot. Michal Bartik / Fotbalová asociace České republiky

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni