Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Furman piłkarzem rundy! [TOP JESIENI 19]

 

2 stycznia zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszego piłkarza Wisły Płock w rundzie jesiennej sezonu 2019/20. Tak samo jak przed rokiem Waszymi głosami zwyciężył Dominik Furman, który wygrał z ogromną przewagą nad konkurencją! 

Wybór zawodnika jesieni w naszym zespole nie był przesadnie trudny, o czym świadczą wyniki głosowania. Waszym zdaniem drugi rok z rzędu w pierwszej części rozgrywek zdecydowanie najlepszym piłkarzem Wisły Płock był Dominik Furman, który zgromadził aż 80% oddanych przez Was głosów. Jednocześnie to o 21% więcej niż dwanaście miesięcy wcześniej!

27-letni środkowy pomocnik w rundzie jesiennej wystąpił w 21 spotkaniach, w których zanotował 5 bramek i 4 asysty. Dzięki temu miał udział przy największej ze wszystkich liczbie trafień dla drużyny Radosława Sobolewskiego w ostatnim półroczu, a także całym 2019 roku. Co więcej po kilkuletniej przerwie laureat naszego konkursu wrócił również do reprezentacji Polski, w której zagrał przeciwko Izraelowi. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy utrzymania wysokiej formy jak najdłużej!

Na dalszym miejscach podium zasiedli natomiast prezentujący równą dyspozycję: Alan Uryga i Cezary Stefańczyk, a dalej w kolejności znaleźli się: Ricardinho, Jakub Rzeźniczak, Damian Michalski, Mikołaj Kwietniewski, Thomas Dähne oraz Giorgi Merebashvili.

 

WYNIKI GŁOSOWANIA NA PIŁKARZA JESIENI 2019:

1. Dominik Furman- 80% głosów

2. Alan Uryga - 7% głosów

3. Cezary Stefańczyk - 5,5% głosów

4. Ricardinho, Jakub Rzeźniczak, Damian Michalski - 1,5% głosów

5. Mikołaj Kwietniewski, Thomas Dähne, Giorgi Merebashvili - 1% głosów

 

Wzięcie udziału w zabawie równało się oczywiście z wejściem do gry o atrakcyjne nagrody. Wszyscy, którzy zostali wylosowani jako zwycięzcy, zostaną o tym poinformowani osobiście. W najbliższym czasie prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek odbiorczych. 
Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni