Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Grupy zorganizowane

 

Wisła Płock chętnie zaprasza grupy zorganizowane do brania udziału w meczach LOTTO Ekstraklasy czy też Pucharu Polski. Tylko w ostatnim czasie organizowaliśmy akcje: "Po szkole na Stadion", w której licznie uczestniczyły dzieci ze Szkół Podstawowych w Płocku oraz Powiecie Płockim, a także "Z boiska na Stadion", w której udział wzięli młodzi piłkarze, trenujący na co dzień w klubach należących do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

 

Nie oznacza to jednak, że zamykamy się jedynie na Płock i okolice. Na Stadion im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34, zapraszamy wszystkich chcących uczestniczyć w spotkaniach Nafciarzy.

 

Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkretnym piłkarskim wydarzeniu, to wypełnić listę, na której należy wpisać imiona, nazwiska oraz numery PESEL dzieci i opiekunów. Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat. Gotowy do wypełnienia formularz znajdziecie tutaj.

 

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej na dwa dni przed meczem, należy: dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w budynku klubowym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub wysłać na adres e-mail: [email protected]. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Uiszczenie opłaty (1 zł za osobę) i odbiór biletów odbędzie się wówczas w kasie K2 Centrum widowiskowo sportowego ORLEN Arena (naprzeciwko Stadionu im. Kazimierza Górskiego) na dwie godziny przed rozpoczęciem zawodów.

 

Regulamin stadionu do pobrania tutaj.
Regulamin imprez masowych organizowanych przez Wisłę Płock do pobrania tutaj.


Właściciel

Sponsorzy główni