Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.

Grupy zorganizowane

 

Wisła Płock chętnie zaprasza grupy zorganizowane do brania udziału w meczach LOTTO Ekstraklasy czy też Pucharu Polski. Tylko w ostatnim czasie organizowaliśmy kampanie: "Po szkole na Stadion", w której licznie uczestniczyły dzieci ze Szkół Podstawowych w Płocku oraz Powiecie Płockim, a także "Z boiska na Stadion", w której udział wzięli młodzi piłkarze, trenujący na co dzień w klubach należących do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

Nie oznacza to jednak, że zamykamy się jedynie na Płock i okolice. Na Stadion im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34, zapraszamy wszystkich chcących uczestniczyć w spotkaniach Nafciarzy.

Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkretnym piłkarskim wydarzeniu, to wypełnić listę, na której należy wpisać imiona, nazwiska oraz numery PESEL dzieci i opiekunów. Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat. Gotowy do wypełnienia formularz znajdziecie tutaj.

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej na dwa dni przed meczem, należy: dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w budynku klubowym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub wysłać na adres e-mail: [email protected]. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Uiszczenie opłaty (1 zł za osobę) i odbiór biletów odbędzie się wówczas w kasie K2 Centrum widowiskowo sportowego ORLEN Arena (naprzeciwko Stadionu im. Kazimierza Górskiego) na dwie godziny przed rozpoczęciem zawodów.

 

Regulamin sprzedaży biletów i karnetów tutaj.

Regulamin stadionu do pobrania tutaj.

Regulamin imprez masowych organizowanych przez Wisłę Płock do pobrania tutaj.


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni