Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


IV liga: Transmisja meczu z Ożarowianką

 

W kolejnym domowym meczu w sezonie 2019/2020 Wisła II Płock będzie podejmować Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki. Spotkanie, które rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego, odbędzie się w sobotę 21 września o godzinie 11:00. Poczynania naszego drugiego zespołu będziecie mogli śledzić w WisłaPłockTV na YouTube oraz na klubowym Facebooku!

Po bardzo dobrej serii pięciu meczów bez porażki - wliczając dwie wygrane w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu POZPN - młodzi Nafciarze w miniony weekend musieli uznać wyższość Mazovii Mińsk Mazowiecki, z którą przegrali 0:3.

Ten mecz zupełnie nam nie wyszedł - podsumowywał trener Adam Majewski. - Gra nie układała się od samego początku i widać było dużą dysproporcją miedzy tym, co zaprezentowaliśmy w poprzedniej kolejce przeciwko Pogoni Siedlce, a dzisiejszym występem. Wszyscy zagrali poniżej swoich możliwości, włącznie z zawodnikami pierwszej drużyny, czyli wracającym po kontuzji Karolem Angielskim, Olafem Nowakiem, Patrykiem Stępińskim czy Bartłomiejem Żynelem. Przegraliśmy zasłużenie, ale nie poddajemy się.

Tym razem drugi zespół Wisły Płock zagra u siebie z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, a że w meczach na Stadionie Miejskim niebiesko-biało-niebiescy zawsze radzą sobie lepiej niż w delegacjach, gdzie dotychczas w czterech próbach ograli tylko Wkrę Żuromin 5:3, to z pewnością są faworytem najbliższego starcia. Do tej pory w Płocku zremisowaliśmy z Huraganem Wołomin 1:1 i pokonaliśmy Pogoń II Siedlce 2:0, dlatego też liczymy na podtrzymanie tej korzystnej passy.

Ożarowianka zaś po 6. kolejkach znajduje się w strefie spadkowej i ma na swoim koncie trzy punkty za domowe zwycięstwo z Koroną Ostrołęka (2:1) w połowie sierpnia. Pozostałe spotkania z kompletem oczek zakończyli ich rywale, a porażki 2:7 z Nadnarwianką Pułtusk czy 1:7 z Ząbkovią Ząbki chluby nie przynoszą. Dodatkowo drużna z Ożarowa Mazowieckiego ma w tej chwili najmniej szczelną defensywę, czego dowodem aż 24 stracone gole (średnio 4 na mecz!).

Kto będzie górą w najbliższym pojedynku drugiego zespołu Wisły z Ożarowianką? Odpowiedź poznacie uczestnicząc w najbliższym wydarzeniu, a także śledząc transmisję na żywo, którą przeprowadzimy dla Was na naszym kanale WisłaPłockTV na YouTube oraz klubowym Facebooku. Zapraszamy!

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni