Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Jagiellonia, Cracovia, Lech, czyli zimowy trójpak przy Ł34!

 

Od kolejnego meczu na Stadionie im. Kazimierza Górskiego wystartujemy z akcją "Zimowy Trójpak", która obowiązywać będzie podczas spotkań z Jagiellonią Białystok, Cracovią i Lechem Poznań!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami po "Jesiennym Trójpaku" przyjdzie czas na Zimowy. Nie przestajemy bowiem walczyć jak najlepszą frekwencję przy Łukasiewicza 34, która na tę chwilę wynosi 5,4 tysiąca widzów. Jagiellonia Białystok, Cracovia oraz Lech Poznań - to trzej nasi najbliższy przeciwnicy, z którymi zmierzymy się na własnym boisku. Wszyscy posiadacze karnetów oraz biletów ze spotkań zaplanowanych w ramach zimowej odsłony akcji, czekać będzie upominek!

Jak widzicie warto spędzać czas na Stadionie, gdzie oprócz sportowych emocji nagradzana jest także wytrwałość i systematyczność. Uczestnictwo w meczach z Jagą, Cracovią i Lechem po prostu się opłaca! Tym bardziej, że od czasu przejęcia sterów w drużynie przez trenera Radosława Sobolewskiego Wisła w Płocku pokonuje wszystkie możliwe przeszkody, łącznie z tymi sparingowymi.

Jedynym wymogiem związanym z zimową edycją akcji z trójpakiem w roli głównej jest pozostawicie bilety wstępu (nie dotyczy karnetowiczów)! Śpieszcie się więc po zakup biletów na mecz z Jagiellonią Białystok! Później z trzema wejściówkami oraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zgłoście się do Nas, a otrzymacie dedykowaną niespodziankę!

Przypominamy, że do piątku 25 października możecie odbierać upominki związane z "Jesiennym Trójpakiem", który tak naprawdę stał się zwycięskim trójpakiem, ponieważ Nafciarze pokonali wszystkich rywali w rozpatrywanym okresie (Legię, Wisłę i Arkę)! 

 

ZIMOWY TRÓJPAK

1. Jagiellonia Białystok (niedziela 27 października godz. 12:30)

2. Cracovia (sobota 9 listopada godz. 15:00)

3. Lech Poznań (30 listopada - 1 grudnia)*

 

 

 

* - dokładny termin zostanie podany w późniejszym czasie
Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni