Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Kasa nr 1 czynna w weekend!

 

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 18:00 Wisła Płock rozegra pierwszy mecz w sezonie 2019/2020. W 1. kolejce nowych rozgrywek PKO Ekstraklasy na Stadion im. Kazimierza Górskiego zawita Górnik Zabrze.

W dzień meczowy kasy biletowe przed stadionem otwierane są na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. Teraz nie będzie inaczej i to właśnie od godziny 15:00 we wszystkich punktach zlokalizowanych przed naszym obiektem będziecie mogli nabyć wejściówki na mecz z Górnikiem Zabrze. Kasa numer 1, znajdująca się tuż przed wejściem na trybunę zachodnią, otwarta zostanie jednak znacznie wcześniej, bowiem już o godzinie 10:00. 

Jeśli chcecie uniknąć stania w kolejkach, to zakup biletów w kasie nr 1 na najważniejsze spotkanie w sezonie możliwy będzie także w dni poprzedzające pojedynek w 1. serii gier nowych rozgrywek. W sobotę 20 lipca "jedynka" czynna będzie w godzinach 10:00-18:00, a dzień później (niedziela 21 lipca) zostanie otwarta w godzinach 10:00-16:00. Nie czekaj na ostatnią chwilę - kup bilet wcześniej. Widzimy się #NaStadionie!

 

Jednocześnie przypominamy, że sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Zabrze cały czas prowadzona jest:

przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,

w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34 (poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00),

na stoisku klubowym w Galerii Mazovia, przy ul. Wyszogrodzkiej 127 (od poniedziałku do soboty 9-21, niedziela 10-20),

w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),

w supermarketach „Piotr i Paweł” (Galeria Wisła - Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty - Płock, ul. Tysiąclecia 2A).

- Dodatkowo prowadzona będzie również podczas piątkowej prezentacji drużyny w Amfiteatrze.

 

Do zobaczenia #NaStadionie!

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT BILETÓW ZNAJDZIECIE TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni