Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


"Musimy być kolektywem"

 

Pierwszy zimowy transfer Nafciarzy, nowy kontrakt dla wychowanka i kłopoty zdrowotne piłkarzy Wisły Płock to tylko niektóre z tematów dotyczących naszego klubu, które znajdziecie w sobotnim przeglądzie prasy przed meczem z Legią Warszawa. W oczekiwaniu na Derby Mazowsza polecamy również przeczytać rozmowy z byłymi legionistami Jakubem Rzeźniczakiem i Mateuszem Szwochem, a także świetny wywiad z prezesem Jackiem Kruszewskim. Zapraszamy do lektury!

 

*****

 

PORTAL PŁOCK

Umiesz grać w piłkę? Sprawdź się w Wiśle Płock

Fragment tekstu: Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock szuka młodych ludzi, którzy chcieliby grać w piłkę. W środę odbędą się nabory uzupełniające do kilku roczników. 

 

*****

 

GAZETA WYBORCZA - PŁOCK

Legionista i nafciarz Jakub Rzeźniczak przed meczem z Legią: "W sobotę będę kibicował Wiśle Płock"

Fragment tekstu: - Nie zapomnę, jak Artur Boruc zabrał mnie do markowego sklepu i powiedział: "Bierz, co chcesz, ja płacę". Gość, przed którym wszyscy czują respekt, wykazał się takim gestem wobec młodego... Czułem się wyróżniony - opowiada Jakub Rzeźniczak, ełkaesiak, widzewiak, legionista, dziś - nafciarz.

 

Sport w skrócie. Dawid Kocyła w Wiśle, a David Fernandez w Orlen Wiśle? W piątek Płocka Sztafeta Olimpijska

Fragment tekstu: Zarządy piłkarskiej Wisły i Sekcji Piłki Ręcznej Wisła pracują nad transferami zawodników. Jak poinformował na Twitterze Janekx89, fanatyk polskiej piłki, pierwszym zimowym transferem Wisły Płock będzie 17-letni Dawid Kocyła z GKS Bełchatów.

 

Pobyt w szpitalu, kroplówki. Co się stało z Ricardinho przed meczem z Lechią Gdańsk?

Fragment tekstu: Brazylijski napastnik Wisły Płock przed sobotnim meczem z Lechią Gdańsk (0:2) poczuł się tak źle, że z hotelu zabrała go karetka. Poinformował o tym na konferencji prasowej po spotkaniu Wisły w Gdańsku z Lechią szkoleniowiec Radosław Sobolewski.

 

*****

 

RADIOMIXX

Musimy być kolektywem, jak na początku pracy trenera Sobolewskiego

Fragment tekstu: Musimy być kolektywem, jak na początku pracy trenera Radka Sobolewskiego. Trudno się nie zgodzić. Mateusz Szwoch, pomocnik Wisły Płock w rozmowie przed meczem z Legią Warszawa.

 

Możliwy jeszcze jeden turniej w tym roku

Fragment tekstu: Możliwy jest jeszcze jeden turniej w tym roku. Po powrocie z mołdawskich Bielc, gdzie odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski, w którym zawodnik Sekcji bokserskiej "Wisła Płock" Kacper Cieszkowski zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 63 kg. Kacper i jego trener Konrad Kowal, myślą o turnieju na Białorusi. W rozmowie Kacper opowiada i dzieli się wrażeniami z pobytu w Mołdawii.

 

*****

 

DZIENNIK PŁOCKI

Młodziutki piłkarz podpisał kontrakt z Wisłą Płock

Fragment tekstu: Kolejnym po Damianie Rasaku zawodnikiem, który zdecydował się podpisać nowy kontrakt został młody skrzydłowy Aleksander Pawlak. Od teraz umowa wychowanka Wisły Płock obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.

 

*****

 

PRZEGLĄD SPORTOWY

Ostatni taki mecz Dominika Furmana?

Fragment tekstu: Możliwe, że sobotni występ dla Dominika Furmana będzie ostatnim przeciw Legii Warszawa w barwach Wisły Płock.

 

Chwila z Jackiem Kruszewskim

Fragment tekstu: – Nie jest wielką tajemnicą, że warszawski klub jest mi bliski. Stare dzieje. Wisła przez wiele lat grała na trzecim, sporadycznie drugim poziomie, nie mogliśmy więc liczyć na wielkie, piłkarskie widowiska i oglądanie znanych piłkarzy w Płocku. Dlatego ci, którzy kochali futbol, jeździli na ligę: część do Łodzi, inni do Warszawy – mówi prezes Wisły Płock Jacek Kruszewski.

 

Co za odkrycie: Płock to nie Liverpool

Fragment tekstu: Wstrząsające musi być odkrycie prawdy dla tych, którzy uwierzyli, że Wisła Płock z dnia na dzień stała się nową siłą naszej ekstraklasy. Nigdy takiego założenia nie przyjmował trener Radosław Sobolewski. W każdym razie niezmiennie wygląda na faceta, który twardo chodzi po ziemi.

 

Tajemnicza niedyspozycja

Fragment tekstu: Ricardinho nie zagrał z Lechią, bo z hotelu trafił do jednego z gdańskich szpitali. Na razie nie wiadomo, co mu dolega. Wszystko miało się dziać w dniu meczu, już po przyjedzie Wisły Płock do Trójmiasta na spotkanie z Lechią Gdańsk (0:2). Brazylijczyk poczuł się na tyle źle, że zdecydowano się wezwać pogotowie. Karetka zabrała piłkarza do szpitala. 30-latek został przebadany, ale nawet wczoraj przedstawiciele Nafciarzy nie wiedzieli, co dolega ich zawodnikowi.

 

*****

 

WP SPORTOWE FAKTY

PKO Ekstraklasa. Ricardinho ma problemy z nerkami. Wisła Płock czeka na wyniki badań

Fragment tekstu: Ricardinho nie zagrał w ostatnim meczu Wisły Płock przeciwko Lechii Gdańsk (0:2). Brazylijczyk trafił do szpitala z powodu tajemniczych problemów z nerkami. Klub czeka na dokładne wyniki badań piłkarza

 

*****

 

POLSKIE RADIO RDC

Magazyn sportowy (Polskie Radio RDC). Goście: Dariusz Banasik, Łukasz Nadolski, Tomasz Sokołowski (CZ. 1)

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni