Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Niedosyt Wisły Płock

 

W 31. kolejce LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock  zremisowała na Stadionie im. Kazimierza Górskiego z Wisłą Kraków 2:2 (1:2) i tym samym wywalczyła 50. punkt w sezonie 2017/2018. Jednocześnie Nafciarze pozostali na czwartym miejscu w tabeli i nieco zmniejszyli stratę do czołowej trójki. To właśnie relacje z poniedziałkowego meczu z Białą Gwiazdą znajdziecie w najnowszym przeglądzie prasy. Zapraszamy do lektury!

 

*****

 

DZIENNIK PŁOCKI

Remis Nafciarzy z Białą Gwiazdą. Mecz pełen emocji na płockim stadionie [FOTO]

Fragment tekstu: Ponad 7 tysięcy kibiców na stadionie Wisły Płock obejrzało z trybun mecz 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Nafciarze zremisowali z Wisłą Kraków 2:2 (1:2). W pierwszej połowie bramkę dla płockiej drużyny  zdobył wychowanek Białej Gwiazdy Alan Uryga, a po przerwie na listę strzelców po płockiej stronie wpisał się… Tomasz Cywka, notujący samobójcze trafienie.

 

*****

 

GAZETA WYBORCZA - PŁOCK

Ciekawe widowisko, cztery gole. Wisła Płock remisuje z imienniczką z Krakowa

Fragment tekstu: Pięć punktów straty do lidera Lecha i cztery do drugiej Jagiellonii i trzeciej Legii - tak wygląda sytuacja Wisły Płock w tabeli ekstraklasy po meczu z Wisłą Kraków. W Płocku po ciekawym widowisku, w którym padły cztery gole, obie Wisły podzieliły się punktami.

 

*****

 

PORTAL PŁOCK

Emocjonujące widowisko przy Łukasiewicza. Wisła nadal czwarta [FOTO]

Fragment tekstu: Piłkarze Wisły Płock byli naprawdę blisko odniesienia historycznego zwycięstwa w grupie mistrzowskiej. Nafciarze dwukrotnie musieli gonić wynik, ale udało się doprowadzić do remisu. W końcówce spotkania gości uratował Julian Cuesta, który fantastycznie obronił strzały Urygi i Kante. 

 

*****

 

PRZEGLĄD SPORTOWY

Wyścig żółwi trwa. Wisła z Wisłą na remis

Fragment tekstu: Wygląda na to, że nikt nie chce walczyć o czołowe miejsca w ekstraklasie. Przed 31. kolejką na czele stawki były: Lech, Jagiellonia, Legia i Wisła Płock. Pierwszy trzy zespoły solidarnie przegrały, a Nafciarze po remisie 2:2 w wiślackich derbach z Białą Gwiazdą odrobili do czołówki tylko jeden punkt.

 

*****

 

WESZŁO

Kawał meczycha! Wisłę Płock dotknęła klątwa kandydatów do tytułu

Fragment tekstu: Dobrze wiemy, jak trudno ekstraklasowiczom unieść ciężar presji bycia kandydatem do mistrzostwa. Skoro mieliśmy „pocałunek europejskich pucharów”, to teraz mamy do czynienia z „pocałunkiem walki o mistrza”. 31. kolejka dzień po dniu zbierała żniwa – porażkę poniósł lider z Poznania, wicelider z Białegostoku, a w Warszawie strata punktów kosztowała posadę Romeo Jozaka. Wobec potknięć drużyn z TOP3 ligi zaczęto nieśmiało przebąkiwać „hej, a może wszystkich pogodzi Wisła Płock?!”. No i to wystarczyło, by i Nafciarze stracili punkty. 

 

*****

 

WP SPORTOWE FAKTY

Nikt nie chce mistrzostwa. Niedosyt Wisły Płock

Fragment tekstu: Niezły poziom, wartkie tempo i nieustanna wymiana ciosów. Wisła Płock nie wykorzystała wielkiej okazji na włączenie się do walki o mistrzostwo Polski. Zremisowała u siebie 2:2 z Wisłą Kraków. W końcówce piłka nie chciała wpaść do krakowskiej bramki.

 

*****

 

EUROSPORT ONET

LOTTO Ekstraklasa: dwie Wisły na remis, Uryga strzelił swojej byłej drużynie

Fragment tekstu: Wisła Płock dość nieoczekiwanie znalazła się w grupie mistrzowskiej. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc Nafciarze postawili sobie kolejny cel do zrealizowania i chcą awansować do eliminacji europejskich pucharów. – Rozpoczynamy decydującą grę w TOP 8, więc każdy zespół potrzebuje trzech punktów. Wynik będzie bardzo ważny, chociażby dlatego że obecnie marzymy o grze w europejskich pucharach, a w przypadku zwycięstwa te marzenia zaczynają być coraz bardziej realne – mówił Jose Kante.

 

*****

 

2X45.INFO

Remis w wiślackim meczu. Czy ktoś chce w polskiej ekstraklasie walczyć o mistrzostwo? Wisła Płock – Wisła Kraków 2:2

Fragment tekstu: Wyścig o mistrzowski tytuł „nabiera” rozpędu. Szansę na odrobienie straty do czołowej trójki miała Wisła Płock, ale ekipa Jerzego Brzęczka wzięła przykład ze swoich przeciwników i solidarnie straciła w poniedziałek punkty. W przeciwieństwie do Lecha, Jagiellonii i Legii ekipa z Płocka do swojego konta po 31. kolejce dopisze jeden punkt, bo zremisowała przed własną publicznością z Wisłą Kraków 2:2.

 

*****

 

PIŁKA NOŻNA

Brzęczek: W przerwie powiedzieliśmy sobie parę słów

Fragment tekstu: - Myślę, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu, szczególnie druga połowa - powiedział po spotkaniu z Wisłą Kraków Jerzy Brzęczek. Prowadzona przez niego Wisła Płock podzieliła się z "Białą Gwiazdą" punktami.

 

Podział punktów w Płocku

Fragment tekstu: Obie drużyny awansowały do grupy mistrzowskiej i zrealizowały cel postawiony przed sezonem. Wydawało się, że zarówno płocczanie jak i krakowianie skupią się na walce o czwarte miejsce na koniec rozgrywek, ale wobec trzech porażek faworytów - Lecha, Jagiellonii i Legii - po cichu można było liczyć na coś więcej.

 

*****

 

GOL24.PL

Debiut sędziego i cztery gole. Wisła Płock z Wisłą Kraków na remis

Fragment tekstu: Cztery gole w meczu wieńczącym 31. kolejkę. Wisła Płock zremisowała ze swoją imienniczką z Krakowa 2:2 (1:2). W końcówce bardzo ważną interwencje zanotował bramkarz "Białej Gwiazdy", Julian Cuesta. Na trybunach zasiadło 7012 widzów, a debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej zaliczył sędzia Artur Aluszyk ze Szczecina, który do tej pory gwizdał w spotkaniach Nice 1 Ligi.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni