Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Po szkole i z boiska na Stadion. Edycja Jagiellonia

 

Po raz drugi z rzędu organizujemy akcje: "Po szkole na Stadion" oraz "Z boiska na Stadion", w których na najbliższy domowy mecz Wisły Płock zapraszamy uczniów ze Szkół Podstawowych w Płocku oraz Powiecie Płockim oraz młodych piłkarzy, trenujących na co dzień w klubach należących do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

W związku ze zbliżającym się spotkaniem Wisły Płock z Jagiellonią Białystok chcieliśmy serdecznie zaprosić wszystkie dzieci uczęszczające do płockich Szkół Podstawowych oraz placówek na terenie Powiatu Płockiego, a także młodych adeptów piłki nożnej z klubów Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej - w grupach zorganizowanych - na wspólne przeżywanie sportowych emocji na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy ul. Łukasiewicza 34. Jednocześnie przypominamy szkołom i klubom o sprawdzeniu skrzynek pocztowych, na które została wystosowana informacja o akcji.

Jedyne co trzeba zrobić, aby w niedzielę 27 października o godzinie 12:30, wziąć udział w pojedynku rozgrywanym w ramach 13. kolejki PKO Ekstraklasy, to wypełnić listę, na której wystarczy wpisać imiona, nazwiska i numery PESEL dzieci oraz opiekunów, których liczba nie powinna być większa niż jeden na 10-15 dzieci. Pamiętajcie, że opiekun musi mieć skończone 18 lat. Przygotowany do wypełnienia formularz znajdziecie TUTAJ.

Poprawnie wypełniony dokument, najpóźniej do środy 23 października do godziny 12:00, należy: dostarczyć do działu marketingu Wisły Płock mieszczącego się w budynku klubowym przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku, ewentualnie przesłać faksem (nr 24/3676524) lub na adres e-mail: [email protected]Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

 

 

FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 400mm.pl

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni