Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Powrót do treningów już za chwilę!

 

Już dziś - 9 stycznia - o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy tegoroczny trening piłkarzy Wisły Płock. Tym samym Nafciarze zakończą okres urlopowy i wrócą do pracy, tak aby jak najlepiej przygotować się do inauguracji rundy wiosennej sezonu 2018/2019. 

Ostatni mecz przed zimową przerwą zawodnicy trenera Kibu Vicuñy rozegrali 21 grudnia, gdy na wyjeździe zremisowali z Arką Gdynia (3:3). Po spotkaniu z drużyną znad morza niebiesko-biało-niebiescy udali się na odpoczynek, który po 18 dniach oficjalnie dobiega właśnie do końca. Nasi zawodnicy w klubie stawią się w środę przed 17:00, a godzinę później rozpoczną się pierwsze w tym roku zajęcia.

Od 9 do 18 stycznia Nafciarzom przyjdzie ciężko pracować na Stadionie im. Kazimierza Górskiego oraz w Orlen Arenie, a następnie po sparingu z drugoligową Pogonią Siedlce niebiesko-biało-niebiescy zmienią klimat. Mroźny styczeń w Polsce zostanie zastąpiony cypryjskim słońcem, bowiem to właśnie na Wyspę Afrodyty Wiślacy udadzą się trzecią zimę z rzędu. Stacjonować tradycyjnie będziemy w Ayia Napie. Na Wyspie Afrodyty rozegramy także trzy kolejne gry testowe, w których zmierzymy się z: rosyjską FK Ufą, chińskim Henan Jianye oraz bułgarskim Levskim Sofia

31 stycznia to z kolei data powrotu do Płocka, gdzie będziemy szlifować formę już do wznowienia rozgrywek, z przerwą na sprawdzian generalny z Widzewem Łódź, do którego dojdzie najprawdopodobniej w Uniejowie. Później przyjdzie nam już tylko oczekiwać Derbów Mazowsza, w których na inaugurację wiosny 2019 zagramy przy Ł34 z Legią Warszawa.

 

PLAN ZIMOWYCH PRZYGOTOWAŃ WISŁY PŁOCK:

9 stycznia - powrót do treningów,

18 stycznia - sparing z Pogonią Siedlce (Płock lub Uniejów),

19 stycznia - wylot na obóz na Cypr,

23 stycznia - sparing z FK Ufa (Rosja),

27 stycznia -  sparing z Henan Jianye (Chiny),

30 stycznia -  sparing z Levskim Sofia (Bułgaria),

31 stycznia - powrót do Płocka,

2 lutego - sparing z Widzewem Łódź (Płock lub Uniejów).

 

Terminy spotkań kontrolnych, miejsca ich rozegrania oraz sparingpartnerzy mogą ulec zmianie. 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni