Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Przed nami drugi mecz akcji Zimowy Trójpak

 

Pogoda co prawda nie rozpieszcza, ale przypominamy, że podczas najbliższego spotkania na Stadionie im. Kazimierza Górskiego z Cracovią (sobota 9 listopada godz. 15:00) odbędzie się drugi mecz rozpoczętej niedawno akcji "Zimowy Trójpak".

Jagiellonia Białystok, Cracovia oraz Lech Poznań - to trzej nasi domowi przeciwnicy, z którymi przed własną publicznością będziemy mierzyć się w październiku i listopadzie 2019. Z pierwszym z przeciwników w obecności 7 098 widzów wygraliśmy 3:1, jak będzie w starciu z Pasami oraz w następnym z Kolejorzem? Na wszystkich posiadaczy karnetów oraz biletów ze spotkań zaplanowanych w ramach zimowej odsłony akcji czekać będzie upominek!

Jak widzicie warto spędzać czas na Stadionie, gdzie nieustannie trwa walka o jak najlepszą frekwencję przy Łukasiewicza 34, a uczestnictwo w meczach z Jagą, Cracovią i Lechem po prostu się opłaca! Tym bardziej, że od czasu przejęcia sterów w drużynie przez trenera Radosława Sobolewskiego Wisła w Płocku pokonuje absolutnie wszystkich rywali!

Jedynym wymogiem związanym z "Zimowym Trójpakiem" jest pozostawienie biletów wstępu (nie dotyczy karnetowiczów)! Żeby w dzień meczowy nie stać w długich kolejkach śpieszcie się po zakup wejściówek na mecz z Cracovią już teraz i zostańcie częścią piszącej się historii! Później z trzema biletami oraz z dokumentem tożsamości zgłoście się do Nas, a otrzymacie specjalną niespodziankę!

 

ZIMOWY TRÓJPAK

1. Jagiellonia Białystok (niedziela 27 października godz. 12:30) - 3:1

2. Cracovia (sobota 9 listopada godz. 15:00)

3. Lech Poznań (piątek 29 listopada godz. 20:30)

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni