Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Ricardinho z najładniejszym golem! [TOP JESIENI 19]

 

Podobnie jak w głosowaniu na najlepszego piłkarza jesieni, tak i w plebiscycie na autora najładniejszego gola pierwszej rundy sezonu 2019/20 triumfował ten sam zawodnik co przed rokiem. Tym razem Ricardinho wyróżniliście za trafienie przeciwko Koronie Kielce (1:0), a wcześniej za bramkę zdobytą w pojedynku ze Śląskiem Wrocław (3:0).

Głosowanie na najpiękniejszą bramkę pierwszej części rozgrywek było o wiele bardziej wyrównane niż te na najlepszego piłkarza jesieni 2019. Długo w walce o końcowy triumf były gole Ricardinho z Koroną Kielce (1:0), Mateusza Szwocha z Jagiellonią Białystok (3:1) oraz Giorgiego Merebashviliego z Piastem Gliwice (2:1). W takiej też kolejności znalazły się na podium, a stawkę TOP 5 uzupełniły trafienia Damiana Michalskiego z Arką Gdynia (4:1) i Mateusza Szwocha z Rakowem Częstochowa (2:1).

30-letni Ricardinho jesienią zagrał łącznie w 17 meczach Nafciarzy, w których zanotował 4 bramki i asystę, dzięki czemu był czołowym strzelcem Nafciarzy nie tylko jesienią, ale też w całym 2019 roku. Poza Koroną zawodnik z Brazylii wpisał się na listę strzelców również w meczach z Pogonią Szczecin, Arką Gdynia oraz Górnikiem Zabrze.

Nasi wierni sympatycy po raz kolejny postanowili docenić właśnie kunszt techniczny Ricardinho, który w niesamowity sposób zaskoczył Marka Kozioła  Brazylijczyk za swoje trafienie przeciwko Koronie zgarnął prawie połowę (49 procent) Waszych głosów i tym samym został autorem gola jesieni 2019. Gratulujemy!

 

 

WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJŁADNIEJSZEGO GOLA JESIENI 2019:

1. Ricardinho z Koroną Kielce - 49% głosów

2. Mateusz Szwoch z Jagiellonią Białystok - 25% głosów

3. Giorgi Merebashvili z Piastem Gliwice - 18% głosów

4. Damian Michalski z Arką Gdynia - 5% głosów

5. Mateusz Szwoch z Rakowem Częstochowa - 3% głosów

 

Wzięcie udziału w zabawie równało się oczywiście z wejściem do gry o atrakcyjne nagrody. Wszyscy, którzy zostali wylosowani jako zwycięzcy, zostaną o tym poinformowani osobiście. W najbliższym czasie prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek odbiorczych. 
Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni