Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


ROCCAT i Komputronik Gaming razem z Wisłą!

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że w 2019 roku drużynę LoL z sekcji esportowej Wisły Płock będą wspierać marki ROCCAT oraz Komputronik Gaming.

Działania sekcji esportowej Wisły Płock w ostatnim czasie są zdecydowanie bardziej intensywne. Przez kilka ostatnich miesięcy Wisła Płock eSports została powiększona o dywizję w grę League of Legends, a co za tym idzie występowała we wszystkich najważniejszych krajowych ligach, osiągając dobre rezultaty. Również działania wokół gry FIFA, w tym chociażby współpraca z czołowymi polskimi influencerami, pokazowe mecze czy własny projekt z wyborem najlepszej jedenastki w grze cieszyły się dużą popularnością i sporym uznaniem fanów.

Teraz możemy natomiast ogłosić, że działania te przyniosły pozytywny skutek w postaci pozyskania dla sekcji nowych partnerów, którymi zostały: ROCCAT oraz Komputronik Gaming. - Na pewno współpraca z tak znanymi markami przełoży się na jeszcze większą motywację graczy do poprawy swoich rezultatów. Na najwyższym poziomie rywalizacji peryferia komputerowe muszą być absolutnie niezawodne, co gwarantuje nam sprzęt, który gracze otrzymają od ROCCAT. Nie bez znaczenia dla nich jest też fakt, że ta firma historycznie była znana z wspierania polskich graczy League of Legends w LCS - powiedział Marcin Sieczkowski, koordynator sekcji esportowej w Wiśle Płock.

Komputronik Gaming to serwis dla graczy przy sklepie Komputronik. Pod adresem www.komputronikgaming.pl znajdziecie wiele artykułów przede wszystkim o sprzęcie i rozgrywkach esportowych, a także bardzo rozbudowany kanał na Youtube. Ciekawostką jest, że kanał prowadzi znany z komentowania rozgrywek League of Legends - Arek “Radyjko” Popiel.

ROCCAT to z kolei niemiecka firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości peryferiów dla graczy, takich jak myszki, słuchawki, klawiatury i inne akcesoria służące gamingowym entuzjastom. W Polsce zna ją każdy fan League of Legends, gdyż przez długi czas posiadała polski zespół w lidze LCS.

Sekcja esportowa Wisły Płock powstała w kwietniu 2017 i w pierwszym roku działalności skupiała się na grze FIFA. Pod koniec września 2018 dołączyła drużynę w grę League of Legends zajmując wysokie miejsca w polskich ligach.

Zawodnicy Wisły Płock już od tego weekendu będą używać jednych z najlepszych urządzeń dedykowanych do esportu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni