Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Urodziny Michała Marcjanika!

 

Kolejnym grudniowym solenizantem w drużynie Wisły Płock jest Michał Marcjanik, który do naszego klubu trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia z włoskiego Empoli. 

Transfer czasowy urodzonego 15 grudnia 1994 roku w Gdyni Marcjanika ogłosiliśmy 1 lipca 2019. Michał w pierwszej drużynie Nafciarzy zadebiutował natomiast trzy tygodnie później, gdy na inaugurację sezonu 2019/2020 PKO BP Ekstraklasy w meczu z Górnikiem Zabrze (1:1) stworzył duet środkowych obrońców z Alanem Urygą. 

Do tej pory kończący dziś 25 lat wychowanek Arki wystąpił w 10 spotkaniach Wisły Płock w lidze oraz dwóch w Totolotek Pucharze Polski. Na boisku przebywał łącznie przez 1100 minut i w tym czasie zanotował asystę przy trafieniu Ricardinho w rewanżowym pojedynku z Górnikiem (2:2), a dodatkowo w pucharowym starciu ze Stomilem Olsztyn obejrzał żółtą kartkę. 

W imieniu całego klubu oraz wszystkich naszych sympatyków składamy Michałowi najserdeczniejsze życzenia - przede wszystkim dużo zdrowia, bramek i asyst, "zero z tyłu" na koncie drużyny oraz wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni