Logotyp Wisła Płocka S.A.
Oficjalna strona internetowa
WISŁY PŁOCK S.A.


Wisła Płock FanShop czynny w niedzielę 15 grudnia!

 

W 2019 roku niedziele handlowe obowiązują zazwyczaj w ostatnią niedzielę miesiąca. Wyjątek stanowi grudzień, w którym siódmego dnia tygodnia zakupy zrobicie aż trzykrotnie! Pierwsza z niedziel przypada już 15 grudnia i właśnie tego dnia czynny będzie Wisły Płock FanShop w Galerii Mazovia (I piętro), przy ul. Wyszogrodzkiej 127, w którym powinniście jak najszybciej zaopatrzyć się w bilety na mecz z Piastem Gliwice (sobota 21 grudnia godz. 17:30).

Z racji tego, że lada chwila piłkarze Wisły Płock rozegrają kolejne spotkanie na Stadionie im. Kazimierza Górskiego zachęcamy Was do odwiedzania naszego sklepu klubowego w najbliższą niedzielę, a także w następnych dniach poprzedzających mecz z Piastem Gliwice. Mistrz Polski zawita do Płocka w piątek 21 grudnia o godzinie 17:30.

W dni powszednie czynny jest także Wisła Płock FanShop, zlokalizowany na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, przy Łukasiewicza 34 (poniedziałek - piątek, godz. 8:00-16:00), a cały czas do Waszej dyspozycji jest też sklep internetowy Wisły Płock. Znajdziecie w nim wszystkie produkty, które obecnie znajdują się w naszej ofercie sprzedażowej.

ZOBACZ TAKŻE:


Właściciel

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni