Aktualności » MEDIAKOLOR rozszerza współpracę z Wisłą!
16-03-2017r.

W lutym 2015 roku Wisła Płock związała się umową z firmą poligraficzną MEDIAKOLOR. Od tego czasu lokalny sponsor produkował dla nas wszelkie materiały drukowane, takie jak m.in. bilety, zaproszenia, akredytacje, plakaty meczowe i drużyny czy oczywiście klubową gazetkę Czas Wisły.

 

 

Miło nam poinformować, że Wisła Płock oraz MEDIAKOLOR zdecydowały się rozszerzyć dotychczasową współpracę. Dzięki temu będzie nas jeszcze więcej! Nasz sponsor techniczny zapewni znacznie większą ilość wydruków wiślackich materiałów promocyjnych, niż do tej pory. Nowa umowa obowiązywać będzie przynajmniej do 30 czerwca 2017 roku.Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock:
MEDIAKOLOR to firma, której płockim kibicom przedstawiać nie trzeba. Od długiego czasu jest wierna niebiesko-biało-niebieskim barwom i dzięki jej pomocy nasz klub pojawia się na metriałach promocyjnych w całym mieście. Cieszymy się, że nasza współpraca układa się tak dobrze.Radosław Osiecki, właściciel MEDIAKOLOR: Jesteśmy dumni z naszych piłkarzy. Wspólnie awansowaliśmy do ekstraklasy a nasza dotychczasowa współpraca układa się świetnie. Cieszę się, że nasze hasło "Ekstraklasa druku" będzie nadal prowadzić Nafciarzy do kolejnych zwycięstw.MEDIAKOLOR, dysponując doświadczoną kadrą pracowniczą, obsługującą siedem maszyn drukujących, w tym najnowszy model Heidelberg Speedmaster, oraz urządzenia introligatorskie czołowych światowych producentów, jako jedyny w regionie realizuje samodzielnie zlecenia z zakresu druku offsetowego, cyfrowego oraz wielkoformatowego, wykonując najbardziej wymagające zlecenia.
 


Oprócz utrzymywania bardzo wysokiej jakości wydruków, Firma specjalizuje się w ekspresowych terminach realizacji zleceń (w większości w dniu złożenia zamówienia!).Zapraszamy do korzystania z usług, naszego Sponsora Technicznego, który błyskawicznie wykona najwyższej klasy asortyment taki jak m.in.:

- wizytówki

- papiery firmowe

- ulotki, plakaty

- teczki ofertowe

- notesy klejone

- broszury zszywane i klejone

- naklejki / wlepki

- obrazy / zdjęcia / fototapety

oraz wydruk wielkoformatowy: bannery, billboardy, oklejanie pojazdów/witryn

MEDIAKOLOR Sp.J.
Al. Piłsudskiego
09-407 Płock
tel.: 24 366 22 64
fax: 24 366 16 33
e-mail: [email protected]