Aktualności » 15 lat Grupy Ultras [email protected]
17-04-2017r.W sobotę w obecności 10 tys. widzów Grupa Ultras [email protected] po raz ostatni przygotowała oprawę meczową.

Dziękując za niezliczoną ilość wspaniałych prezentacji, doping i tworzenie niezapomnianej atmosfery wszędzie tam, gdzie grała Wisła niezależnie w jakiej lidze i z jakim rywalem, a także niezapomniane kibicowskie forum, sięgamy do archiwów prezesa i przypominamy fragment działalności G.U.N. '02Wszystko zaczęło się latem 2002 roku....na sektorze G.. od konfetti, serpentyn i nietylko..
 

..a niebawem trzeba było ruszać za Wisłą za granicę - do łotewskiego VentspilsGrupa szybko doczekała się własnej flagi, która była z nią przez całe 15 lat..Przed każdym meczem z blaszaków noszone były na sektor i z powrotem bębny, megafony, flagi i inne niezbędne akcesoria ultrafanatyka..i trwało szaleństwo opraw przy Ł34..

  

i na wyjazdach..

 


 

 

 

sektor G zrobił się za mały i nadszedł czas przenosin na trybunę wschodnią..


gdzie oprawy GUNów wyglądały jeszcze efektowniej..Niby Nic w Niej Nie Ma Ale To Nasza Ziemia! Niebiesko-Biały Płock Wychodzi z Cienia

 

 

 

 

Grupa była z Wisłą wszędzie, nie wyłączając dalekiej Odessy i Zurychu..


 


 

pięciolecie działalności G.U.N. przypadło na 60lecie Klubu i.. spadek Wisły z ekstraklasy. Wielu "kibiców sukcesu" odeszło, Oni pozostali..

 

 

 

  

 

ale zaczęli zadawać pytania..

 

..cały czas wierząc, bo wiedzieli, że Trzeba Przetrwać Zimę, Żeby Móc Poczuć Wiosnę..


mimo coraz gorszych wyników Wisły, był gorący doping, były oprawy..

 

 

 

 

i przypominali piłkarzom, że Walcząc - Możesz Wygrać, Nie Walcząc - Już Przegrałeś!


zmieniali się młynowi.. ale cały czas działo się.. 

 

byli wszędzie, nieważne, czy była to Sokółka

 

czy Łódź, albo Radomna dziesięciolecie doczekali się lepszych czasów.. Klub zaczął wstawać z kolan..a Oni wierzyli, że Wisła wstanie jak Feniks z popiołów i.. nadawali kolorytu szarej rzeczywistości..

  

 

 

 

 

 

 

 

 

wiedzieli, że Myśliwy Musi Być Cierpliwy..

 

 

i wrócili do EKSTRAKLASY!


 

  

 

Dziękując za 15 lat wspaniałej pracy dla Wisły, Klub przygotował okolicznościowe koszulki w których rozgrzewali się piłkarze, a także wystąpili chłopcy podający piłkę.

 


DZIĘKUJEMY!