Aktualności » Raport kartkowy przed meczem z Zagłębiem
18-05-2017r.

Już w sobotę Wisła Płock podejmie Zagłębie Lubin. Ilu zawodników jest zagrożonych pauzą? Czy jakiś piłkarz z powodu nadmiaru żółtych kartek nie będzie mógł pojawić się na boisku?

 

 

Przeciwko drużynie Piotra Stokowca na pewno nie zagra Tomislav Božić. Stoper w ostatnim starciu z Arką Gdynia otrzymał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. Ponadto, trzech innych zawodników będzie musiało szczególnie uważać podczas nadchodzącego starcia, ponieważ na swoim koncie mają po trzy żółte kartoniki. Mowa o Damianie Byrtku, Arkadiuszu Recy oraz Przemysławie Szymińskim. W przypadku otrzymania czwartego upomnienia podczas meczu z Zagłębiem, dany zawodnik nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu przeciwko Piastowi Gliwice.

 

 

W ekipie Zagłębie z powodu nadmiaru kartek zabraknie z kolei Đorđe Čotry. Przeciw Śląskowi Wrocław boczny defensor otrzymał czwarte napomnienie w lidze. Jeśli chodzi o zagrożonych pauzą zawodników, lista w tym przypadku jest dłuższa o jedno nazwisko. Na kolejny kartonik muszą bowiem uważać Łukasz JanoszkaŁukasz PiątekAdrian Rakowski oraz Filip Starzyński.

 

 

Pełna lista pauzujących i zagrożonych:

Wisła:

Tomislav Božić - cztery żółte kartki - pauzuje w sobotnim meczu z Zagłębiem Lubin;

Damian Byrtek - trzy żółte kartki;

Arkadiusz Reca - trzy żółte kartki;

Przemysław Szymiński - trzy żółte kartki.

 

Zagłębie:

Đorđe Čotra - cztery żółte kartki - pauzuje w sobotnim meczu z Wisłą Płock;

Łukasz Janoszka - siedem żółtych kartek kartek;

Łukasz Piątek - trzy żółte kartki;

Adrian Rakowski - trzy żółte kartki;

Filip Starzyński - trzy żółte kartki.