Aktualności » Na Zagłębie Wiślackim Autobusem
18-05-2017r.

Już w najbliższą sobotę 20 maja o godzinie 15:30 Wisła Płock zmierzy się przy Łukasiewicza 34 z Zagłębiem Lubin. Na Stadion im. Kazimierza Górskiego kibice dojadą za darmo Wiślackim Autobusem.

 

Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o. na ustaloną wcześniej trasę wyśle specjalny autobus, który zabierze z przystanków każdego sympatyka Wisły.

 

 

Autobus swoją trasę rozpocznie na Podolszycach Południe o godzinie 14:20 i zatrzymywać się będzie na następujących przystankach:

 

Czwartaków (basen): 14:20

Sikorskiego: 14:23

Zielony Jar: 14:24

Roweckiego: 14:25

Hubalczyków: 14:26

Łączniczek: 14:27

Szarych Szeregów: 14:28

Armii Krajowej: 14:29

Dobrowolskiego: 14:31

Piaska: 14:33

Kopernika: 14:35

Chopina, szkoła: 14:36

Dworzec kolejowy: 14:37

Wschodnia: 14:39

Przemysłowa: 14:41

Kostrogaj, straż: 14:42

Orlińskiego: 14:43

Orlen Arena (kierunek Orlen): 14:45.

 

Po zakończeniu spotkania Wisły z Zagłębiem Lubin, około godziny 17:30, na przystanku przy Orlen Arenie na kibiców będzie czekał autobus, który wróci na Podolszyce następującą trasą: Orlen Arena (kier. Orlen) - Orlińskiego - Kostrogaj, straż - Przemysłowa - Wschodnia - Dworzec kolejowy - Chopina, szkoła - Kopernika - Spółdzielcza - Piaska - Graniczna - Popiełuszki - Szarych Szeregów - Łączniczek - Hubalczyków - Roweckiego - Zielony Jar - Sikorskiego - Czwartaków.