Aktualności » Dołącz do drużyny! Wspieraj dzieci z Płocka
30-05-2017r.

Wspólnie z Sportbonus ruszamy z akcją "Dołącz do drużyny! Wspieraj dzieci z Płocka".

 

W terminie od 30 maja do 18 czerwca mieszkańcy Płocka będą mogli zadecydować, do której szkoły powinien trafić sprzęt sportowy marki Adidas. Aby dana placówka otrzymała sprzęt wystarczy zebranie 250 głosów. Szkoła, która zgromadzi ich najwięcej, dodatkowo otrzyma nagrodę główną, którą jest wycieczka do Warszawy dla 45 osób oraz wizyta zawodników Wisły Płock. Udział w akcji potwierdziło już prawie 70 szkół!Zaproszenie do wzięcia udziału w głosowaniu będą przekazywane nie tylko rodzicom, ale również wszystkim mieszkańcom Płocka w postaci kartek pocztowych z wizerunkiem zawodników Wisły Płock.Jak głosować?

- Na naszej stronie na pewno znajdziecie grafiki, a gdy klikając w którąś z nich automatycznie zostaniecie przekierowani do strony, na której można oddać swój głos.

- Osoby, które nie są jeszcze uczestnikami Sportbonus, podają imię i numer telefonu oraz wybierają z listy szkołę, na którą chcą zagłosować. Biorąc udział w zabawie staniecie się uczestnikami Sportbonus i możecie wspierać nasz klub w czasie codziennych zakupów, a co więcej odzyskać część wydatków.

- Uczestnicy Sportbonus zostaną natomiast przekierowani na stronę programu, gdzie po zalogowaniu będą mogli wybrać szkołę.

- Warto pamiętać, że można oddać tylko jeden głos.

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania!