Aktualności » Udany występ młodych Nafciarzy w Ostróda CUP 2017
12-06-2017r.

Wisła Płock zajęła szóste miejsce w bardzo mocno obsadzonym IV Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców U-11 Ostróda CUP 2017.

 

W zmaganiach odbywających się w dniach 9-11 czerwca udział wzięło 16 drużyn. Wśród nich nie zabrakło reprezentantów zagranicznych klubów z Anglii, Holandii, Irlandii i Ukrainy. Stawkę uzupełnili przedstawiciele: Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok, Arki Gdynia, Drukarza Warszawa, FC Wrocław Academy, Juventus Academy Toruń, SMS Łódź, Akademii Piłkarskiej Ostróda, Sokoła Ostróda oraz Stomilu Olsztyn. 

 

Chłopcy z SSM Wisła Płock (rocznik 2006) z Ostródy wrócili, jako szósta drużyna turnieju. W pierwszych rozgrywkach grupowych płocczanie nie dali się pokonać, wygrywając z Jagiellonią i Juventus Academy oraz bezbramkowo remisując z Liverpoolem. W drugiej grupie było trochę gorzej. Porażki z Feyenoordem i St. Kevis Boys, ale także wygrana z Karpatami, pozwoliły młodym Nafciarzom na grę o miejsca 5-8.

 

Po przekonującym zwycięstwie z SMS Łódź Wiślacy walczyli o piąte miejsce z Drukarzem Warszawa. Po bardzo dobrym meczu przegrali jednak w rzutach karnych 3:4. Oprócz drużyny ze stolicy Wisłę Płock wyprzedziły jedynie tak uznane marki jak Feyenoord, St. Kevins Boys, West Bromwich Albion oraz Liverpool.

 

WYNIKI MECZÓW WISŁY PŁOCK:

 

Wisła Płock 3:0 Jagiellonia Białystok

(2x Kacper Tomaszewski, samobój)

Wisła Płock 0:0 Liverpool

Wisła Płock 2:1 Juventus Academy Toruń

(Kajtek Sobolewski, Kacper Błaszkiewicz / Filip Bogusiewicz)

 

Wisła Płock 1:4 Feyenoord Rotterdam

(Miłosz Cichosz / Ivanildo da silva Mendes, 2xFurkan Ulutas, Zino Sneijer)

Wisła Płock 2:0 Karpaty Lwów

(Rafał Rajkowski, Kacper Tomaszewski)

Wisła Płock 0:3 St. Kevins Boys

(2x Josh Okabgne, Callum Flanagan)

 

Wisła Płock 3:0 SMS Łódź

(Kacper Błaszkiewicz, Oskar Tomczyk, Kacper Tomaszewski)

Wisła Płock 1:1 (karne 3:4) Drukarz Warszawa

(Oskar Tomczyk / Maciej Tkaczyk)