Aktualności » Gramy o Centralną Ligę Juniorów
12-06-2017r.

 

Juniorzy starsi Wisły dzięki zajęciu pierwszego miejsca w wojewódzkiej Ekstralidze U19 zagrają w barażu o udział w Centralnej Lidze Juniorów. Przeciwnikiem Nafciarzy będzie Tomasovia Tomaszów Lubelski.

 

Zawodnicy prowadzeni przez Grzegorza Wenerskiego awans do baraży zapewnili sobie po wyjazdowym zwycięstwie nad Zniczem Pruszków (1:0), które dała bramka Marcina Mroczkowskiego. Trzy dni później, a konkretnie 7 czerwca, młodzi Wiślacy triumf w lidze wojewódzkiej przypieczętowali wysoką wygraną nad wiceliderem Polonią Warszawa (5:0). Gole w tym spotkaniu strzelali Mateusz Tomaszewski, Bartłomiej Ziemak (dwa), Radosław Gałązka oraz Filip Januszczak.

 

Teraz na płocczan czeka dwumecz z najlepszą drużyną ligi juniorów województwa lubelskiego Tomasovią Tomaszów Lubelski. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w sobotę 17 czerwca o 17. na stadionie Stoczniowca przy ul. Kolejowej 3 w Płocku. Rewanż odbędzie się w niedzielę 25 czerwca o 15. w Tomaszowie Lubelskim.

 

Zachęcamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu, aby pomóc zawodnikom SSM Wisła Płock w ugraniu solidnej zaliczki w pierwszym spotkaniu!