Aktualności » Sprawa awansu pozostaje otwarta
17-06-2017r.

W pierwszym meczu o awans do Centralnej Ligi Juniorów Wisła bezbramkowo zremisowała z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 25 czerwca o godzinie 15:00.

Do przerwy mecz był wyrównany z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. Najlepszej okazji na zdobycie gola nie wykorzystał w 35. minucie Oliwer Osmański, który w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza gości. Po zmianie stron spotkanie bardziej się otworzyło. Swoje sytuacje mieli i jedni i drudzy, ale ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się chociaż raz skierować piłki do siatki.

Sprawa awansu pozostaje więc otwarta. Szkoda tylko, że duża grupa naszych juniorów nie mogła wystąpić przeciwko Tomasovii, gdyż dokładnie w tym samym czasie, na Stadionie Miejskim rozgrywany był mecz Młodej Wisły w ramach IV ligi. Nasze prośby do MKS Ciechanów o zmianę terminu, nie spotkały się niestety ze zrozumieniem.

Wisła Płock - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0

Wisła: Piotr Zieliński - Kacper Kucharski, Kamil Waćkowski, Dominik Konwerski, Marcin Mielczarski - Sebastian Krajewski, Radosław Gałązka - Bartłomiej Ziemak, Artur Perlak, Oliwer Osmański - Filip Januszczak.

Tomasovia: Karol Krawczyk - Jakub Piatnoczka, Paweł Piątkowski (5. Michał Kołodziejski), Jan Raczkowski, Mateusz Korzeń - Kacper Łaba, Paweł Kielar - Damian Szuta, Patryk Krosman, Przemysław Orzechowski - Bartosz Iwanicki.