Aktualności » Letni Piątak, czyli przyjdź na mecz z Lechią Gdańsk...
12-07-2017r.

...a otrzymasz upominek - niespodziankę! Żeby nie było jednak zbyt łatwo oprócz obecności na inaugurującym rozgrywki meczu z Lechią Gdańsk trzeba pojawić się również na czterech kolejnych letnich spotkaniach Nafciarzy z Lechem Poznań, Wisłą Kraków, Legią Warszawa oraz Pogonią Szczecin! 

 

Letni Piątak nie będzie jednorazową akcją. Cały sezon postanowiliśmy podzielić na cztery części. Oznaczyliśmy je porami roku i dlatego też w sezonie 2017/2018 będziecie mieli do czynienia z letnim, jesiennym, zimowym i wiosennym piątakiem. 

 

Po każdym z nich na wszystkich posiadaczy biletów, którzy byli obecni na pięciu spotkaniach zaplanowanych w ramach akcji (wyjątkiem wiosenny piątak, gdzie meczów będzie mniej) czekać będzie specjalny, wiślacki gadżet związany z daną porą roku!

 

Letni Piątak (Lechia, Lech, Wisła, Legia, Pogoń) = letni upominek niespodzianka

Jesienny Piątak (Bruk-Bet Termalica, Śląsk, Jagiellonia, Arka, Sandecja) = jesienny upominek niespodzianka

Zimowy Piątak (Górnik, Zagłębie, Cracovia, Korona, Piast) = zimowy upominek niespodzianka

Wiosenny Piątak (mecze rundy finałowej) = wiosenny upominek niespodzianka

 

Jak widzicie warto spędzać czas na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Uczestnictwo we wszystkich meczach rozgrywanych przy Łukasiewicza 34 w sezonie 2017/2018 - oprócz sportowych emocji - może dostarczyć Wam kilka bardzo atrakcyjnych gadżetów! Śpieszcie się więc po zakup biletów na mecz z Lechią Gdańsk! Później z pięcioma wejściówkami z danego "piątka" oraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zgłoście się do Nas, a otrzymacie wspominany upominek - niespodziankę!

 

LETNI PIĄTAK

1. Lechia Gdańsk (piątek, 14 lipca 2017, godz. 18:00)

2. Lech Poznań (niedziela, 23 lipca 2017, godz. 15:30)

3. Wisła Kraków (piątek, 4 sierpnia 2017, godz. 20:30)

4. Legia Warszawa (niedziela, 20 sierpnia, godz. 15:30)

5. Pogoń Szczecin (sobota, 16 września, godz. 15:30)

 

Do zobaczenia na trybunach!