Aktualności » BUDMAT na dłużej z Wisłą!
13-07-2017r.

Wisła Płock i BUDMAT po raz kolejny doszły do porozumienia, w ramach którego płocka firma postanowiła związać się z naszym klubem nową, dwuletnią umową sponsorską z opcją jej przedłużenia.

 

Firma BUDMAT, będąca sponsorem głównym naszego klubu od sezonu 2016/2017, w zamian za wsparcie finansowe otrzyma od Wisły powierzchnie reklamowe na przedniej stronie meczowych koszulek Nafciarzy oraz na stadionie imienia Kazimierza Górskiego.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą BUDMAT, która jako pierwsza została naszym sponsorem głównym po awansie do ekstraklasy. Jako, że dotychczas wszystko układało się znakomicie, bez żadnych problemów udało nam się ponownie dojść do porozumienia - powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock. 

 

Ekstraklasowy rok z Wisłą Płock zaliczyliśmy do bardzo udanych. Od początku byliśmy o tym przekonani, ale teraz wiemy to już ponad wszelką wątpliwość, że rozpoczęcie współpracy z płockim klubem było świetną decyzją. Wisła z każdym dniem staje się silniejsza na wszystkich płaszczyznach, a my chcąc być bliżej Płocka i płocczan, cieszymy się z tego, że możemy uczestniczyć w rozwoju klubu - dodał Bogdan Więcek, właściciel firmy BUDMAT.

 

Firma BUDMAT - Od 25 lat stawia na solidne rozwiązania, dające poczucie bezpieczeństwa inwestorom i klientom. Wiodącą rolę wśród oferowanych przez Firmę produktów zajmują stalowe pokrycia dachowe oraz systemy rynnowe ze stali i PVC. Ofertę uzupełniają systemy elewacyjne, ogrodzenia stalowe, profile do zabudowy gips-karton oraz profile zimnogięte C, Z, S. 

 

Czerpiąc z tradycji i dobrego rzemiosła nasz Sponsor nie zapomina o inwestycjach w nowe technologie, doskonaląc swoje fabryki, a także tworząc warunki do rozwoju całej branży.