Aktualności » Urodziny Kamila Sylwestrzaka
16-07-2017r.

Legia Warszawa - Wisła Płock 2:2, bramka Kamila Sylwestrzaka na wagę remisu /  Fot. W. Sierakowski

16 lipca urodziny obchodzi lewy defensor niebiesko-biało-niebieskich Kamil Sylwestrzak.

 

Kamil w naszej drużynie pojawił się dokładnie 15 czerwca 2016 roku, przenosząc się do Wisły Płock z Korony Kielce.

 

Od tego czasu w trykocie Nafciarzy rozegrał dwadzieścia spotkań na poziomie ekstraklasy, dokładając do nich trzy bramki - w meczach z Legią Warszawa, Jagiellonią Białystok oraz Zagłębiem Lubin. Rozegrał też jedno spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

 

W imieniu całego klubu Wisła Płock oraz wszystkich płockich kibiców składamy Kamilowi najserdeczniejsze życzenia - samych sukcesów z naszą drużyną, dużo szczęścia, pogody ducha i jak najszybszego powrotu na ekstraklasowe boiska! Wszystkiego najlepszego!