Aktualności » 4 Sezony partnerem Wisły
9-08-2017r.

Firma Ogrodniczo - Porządkowa 4 Sezony została nowym partnerem Wisły Płock. Przedsiębiorstwo z naszym klubem związało się roczną umową.

 

- Kolejna płocka firma zdecydowała się na dołączenie do Wiślackiej rodziny i to niezmiernie cieszy. Bardzo ważne jest, aby markę klubu budować wokół lokalnych przedsiębiorstw, co konsekwentnie staramy się robić i chyba wychodzi nam to nienajgorzej - powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

 

- Jako młoda, prężnie rozwijająca się płocka firma decyzję o zostaniu partnerem ekstraklasowej Wisły Płock podjęliśmy bez cienia wątpliwości. Chcemy uczestniczyć w życiu klubu i wiemy, że ta współpraca obu stronom na pewno przyniesie wiele korzyści - tłumaczył natomiast Maciej Biały, właściciel firmy 4 Sezony.

 

4 Sezony jest firmą oferującą kompleksowe usługi ogrodniczo porządkowe dla firm i osób prywatnych oraz prowadzącą usługi związane z zakładaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zielonych, pracami porządkowymi oraz usługami komunalnymi dla spółdzielni oraz firm.

Ponadto, firma Ogrodniczo - Porządkowa 4 Sezony posiada rozbudowany park maszynowy, wyposażony między innymi w kosiarki, glebogryzarki i opryskiwacze, pozwalające prowadzić prace w sposób kompleksowy. Park maszynowy firmy udostępniany jest również klientom na zasadzie wypożyczenia.

 

Firma Ogrodniczo - Porządkowa 

4 Sezony

09-409 Płock ul. Władysława Andersa 54

tel. +48 722 256 722

e-mail: [email protected]