Aktualności » Raport kartkowy: wciąż jeden zagrożony
10-08-2017r.

W 5. serii gier Wiślakom ponownie przyjdzie zmierzyć się z drużyną z Małopolski. Tym razem nie będzie to jednak Wisła Kraków, a Sandecja Nowy Sącz. Mecz z beniaminkiem odbędzie się w sobotę 12 sierpnia o godzinie 15:30 w Niecieczy. W zespole Nafciarzy zagrożony wciąż jest Dominik Furman. U rywali na pewno nie zagra Grzegorz Baran.

 

Po czterech ligowych spotkaniach tylko Dominik Furman ma na swoim koncie trzy żółte kartki, otrzymane przeciwko Lechii Gdańsk oraz Arce Gdynia. W związku z tym, jeśli w sobotę zostanie napomniany po raz kolejny nie będzie mógł wystąpić w ekstraklasowych Derbach Mazowsza zaplanowanych na 20 sierpnia na godzinę 15:30. 

 

To właśnie po starciu z Legią Warszawa w drużynie Sandecji Nowy Sącz zawieszony na dwa mecze - za faul na Michale Kopczyńskim - został Grzegorz Baran i jego na pewno nie zobaczymy w najbliższej konfrontacji w Niecieczy.

 

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

- po czwartym napomnieniu - 1 mecz,

- po ósmym napomnieniu - 1 mecz,

- po dwunastym napomnieniu - 2 mecze,

- przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) - 2 mecze.

 

ZAWIESZONY:

Sandecja Nowy Sącz:

- Grzegorz Baran - czerwona kartka.

 

ZAGROŻONY PAUZĄ:

Wisła Płock:

Dominik Furman - 3 żółte kartki.

 

Warto jeszcze zauważyć, że w sezonie 2017/2018 zarówno płocczanie jak i nowosączanie obejrzeli po jednej czerwonej kartce. Wiślacy oprócz tego ośmiokrotnie byli karani żółtymi kartkami, a zawodnicy Sandecji trzykrotnie.