Aktualności » Rezerwy sezon zaczną w Siedlcach
11-08-2017r.

W sobotę 12 sierpnia o godzinie 17:00 wyjazdowym meczem z drugą drużyną Pogoni Siedlce rozgrywki w sezonie 2017/2018 zainaugurują rezerwy Wisły Płock. 

 

Zawodnicy Artura Serockiego poprzedni sezon zakończyli tuż poza podium, na wysokim czwartym miejscu w grupie północnej mazowieckiej IV ligi. Bezdyskusyjnie najlepsza okazała się Pogoń Grodzisk Mazowiecki, która wyprzedziła Mazovię Mińsk Mazowiecki oraz MKS Ciechanów. Teraz Nafciarze postarają się poprawić poprzedni wynik, choć łatwo nie będzie, bo w Wiśle zaszło trochę zmian. Zespół został odmłodzony.

 

Z klubem definitywnie pożegnali się: Arkadiusz Majchrzak, Konrad Popławski i Bartosz Wiśniewski, a Klaudiusz Kurek udał się na rok do czwartoligowego Lecha Rypin. Z wypożyczeń do trzecioligowców wrócili natomiast bracia Szczepańscy, a dodatkowo do zespołu dołączyło kilku młodych wychowanków z drużyn juniorskich.

 

Podczas okresu przygotowawczego Młoda Wisła rozegrała cztery mecze kontrolne z:

- Lechem Rypin (3:4 - bramki: Filip Januszczak - dwie, Sebastian Graczyk), 

- KS Kutno (3:1 - bramki: Damian Szczepański - dwie, Bartłomiej Machnicki),

- KS Semp Warszawa (3:1 - bramki: Patryk Szczepański, Emil Szostak, Filip Januszczak),

- Mazurem Gostynin (2:0 - bramki: Jakub Panek, Kamil Nowicki).

 

W przygotowaniach do sezonu udział brało 27 zawodników: 

bramkrze: Bartłomiej Gradecki, Jakub Lemanowicz, Wiktor Górecki,

obrońcy: Marcin Mielczarski, Bartłomiej Ziemak, Sebastian Graczyk, Dominik Konwerski, Kamil Krupiński, Olaf Bieńkowski, Łukasz Trzciński, Karol Zalewski,

pomocnicy: Emil Szostak, Piotr Majchrzak, Radosław Gałązka, Jakub Perlak, Seweryn Truskolaski, Damian Konwerski, Sebastian Krajewski, Mateusz Tomaszewski, Dominik Milewski, Wojciech Mazurowski, Kamil Nowicki,

napastnicy: Bartłomiej Machnicki, Filip Januszczak, Damian Szczepański, Patryk Szczepański, Jakub Panek.

 

Pierwszy mecz zawodnicy Serockiego rozegrają już w najbliższą sobotę 12 sierpnia o godzinie 17:00 w Siedlcach, a w Płocku po raz pierwszy wybiegną na boisko w sobotę 19 sierpnia o godzinie 17:00. Wówczas na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3, młodzi Nafciarze zmierzą się z Mazovią Mińsk Mazowiecki.