Aktualności » Młodzi Nafciarze gościli w Toruniu
10-10-2017r.

Współpraca pomiędzy Wisłą Płock, a Fundacją Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS Klub Sportowy trwa w najlepsze. W miniony weekend najmłodsi adepci futbolu ze Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock gościli w Toruniu, gdzie wystąpili w turnieju J Liga.

 

W lutym 2017 roku dzieci trenujące na co dzień w Juventus Academy Toruń przebywały w Płocku na zgrupowaniu, w ramach którego oprócz treningów i zwiedzania Stadionu im. Kazimierza Górskiego, uczestniczyły w spotkaniu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2016/2017, w którym Nafciarze zremisowali (1:1) ze Śląskiem Wrocław.

 

Kilka dni później szefowie Wisły i Fundacji Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS Klub Sportowy podpisali list intencyjny w sprawie przyszłej współpracy, która dzięki wspólnym działaniom obu stron cały czas się rozwija.

 

W minioną niedzielę 8 października Wiślacy z roczników 2010 oraz 2011 mieli okazję gościć w Toruniu, gdzie wystąpili w J Lidze, w której mierzyli się z dziećmi z Juventus Academy Toruń. W trakcie trwania rozgrywek padło dużo bramek i panowała świetna atmosfera. Dziękujemy za zapraszenie!

 

Galerię zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie tutaj.