Aktualności » Mecz CLJ z MOSP Białystok w WisłaPłockTV
12-10-2017r.

W 11. kolejce grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów Wisła Płock zmierzy się z MOSP Białystok na bocznym boisku Stadionu im. Kazimierza Górskiego. Spotkanie, które rozegrane zostanie w piątek 13 października o godzinie 14:00, będziecie mogli obejrzeć nie tylko z trybun, ale również na WisłaPłockTV!

 

Drużyna Grzegorza Wenerskiego i Dariusza Fabianowicza póki co w debiucie w CLJ wciąż czeka na historyczne zwycięstwo. O ile premierową bramkę udało się zdobyć już w pierwszym występie, a zapunktować w trzecim, to pełna pule pozostaje niezdobyta. Dwukrotnie - w potyczkach z Jagiellonią Białystok oraz Stomilem Olsztyn - było blisko, ale ostatecznie rywale w ostatnich minutach doprowadzali do wyrównania. 

 

Zespół MOSP Białystok również jak na razie nie radzi sobie najlepiej. Sześć punktów na koncie to tylko o dwa więcej niż zgromadzili - mający jeden mecz rozegrany mniej - młodzi Nafciarze, którzy z przeciwnikiem nie punktującym na wyjazdach (cztery porażki, bramki 0:12), postarają się przełamać trwającą serię. 

 

Czy uda się to w piątek 13 października o godzinie 14:00? Odpowiedź na te pytanie poznacie śledząc transmisję na żywo, którą przeprowadzimy dla Was na naszym kanale WisłaPłockTV na YouTube. Zapraszamy!