Aktualności » Ostatni dzień głosowania na napastników 70-lecia!
13-11-2017r.

Dokładnie tydzień temu, w poniedziałek 6 listopada 2017 roku, rozpoczęło się czwarte z pięciu głosowań, w ramach plebiscytu, w którym nasi kibice wybiorą najlepszą jedenastkę Wisły w 70-letniej historii klubu. Po bramkarzach, obrońcach i pomocnikach trzeba wybrać napastników, czyli zawodników do ostatniej z boiskowych formacji. Głosowanie trwa do końca dnia 13 listopada do godziny 23:59!

 

Kandydatów do jedenastki siedemdziesięciolecia postanowiliśmy wybrać formacjami. Dlatego też czwarte głosowanie dotyczy napastników. W gronie ośmiu nominowanych znaleźli się: Jan Polańczyk, Bogusław Pachelski, Rafał Siadaczka, Wojciech Małocha, Paweł Sobczak, Mariusz Nosal, Ireneusz Jeleń oraz José Kanté MartínezNa wyraźne prowadzenie wysunęł się jeden z atakujących, którego personaliów póki co nie zdradzimy, ale już o drugie miejsce w pierwszej linii toczy się ostra rywalizacja!

 

Przypominamyk, że głosowanie na napastników 70-lecia przeprowadzamy drogą e-mailową i zakończymy je w poniedziałek 13 listopada o godzinie 23:59. Aby wziąć w nim udział wystarczy jedynie wysłać swój typ na adres [email protected], podając jednocześnie swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL.

 

Każdy z Was może zagłosować tylko raz, wybierając dwóch napastników, bowiem przyjęliśmy, że jedenastka siedemdziesięciolecia zagra w systemie 1-4-4-2. Wzięcie udziału w zabawie równa się... uczestnictwu w losowaniu atrakcyjnych nagród! Spóźnialscy, do dzieła!

 

NAPASTNICY

1. Jan Polańczyk

2. Bogusław Pachelski

3. Rafał Siadaczka

4.  Wojciech Małocha

5. Paweł Sobczak

6. Mariusz Nosal

7. Ireneusz Jeleń

8. José Kanté Martínez