Aktualności » Jedź na Lechię i na Arkę wejdź za free!
13-11-2017r.

Wielkimi krokami zbliża się mecz 16. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym nasza drużyna uda się na ciężki teren do Gdańska. W starciu z Lechią nie może oczywiście zabraknąć grupy wsparcia z Płocka.

 

Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock wciąż czeka na kolejne chętne osoby, chcące zapewnić drużynie Nafciarzy odpowiednie wsparcie podczas ciężkiego meczu z Lechią Gdańsk. Przypominamy, że spotkanie rozpocznie się w sobotę 18 listopada o godzinie 20:30. Co więcej, kibice, którzy pojawią się na sobotnim meczu otrzymają od nas darmowe wejściówki na trybunę wschodnią na mecz z Arką Gdynia (2 grudnia, godz. 15:30)!

 

Nie ma więc na co czekać, zapraszamy do zapisów, tym bardziej, że czasu pozostało już bardzo niewiele - maksymalnie do czwartku do godziny 20:00.

 

Aby zapisać się na wyjazd autokarowy do Gdańska wystarczy wystosować wiadomość prywatną na Facebooku do Kamila Szewczyka, lub wysłać wiadomość sms na numer 514-348-354. W treści należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL osoby zainteresowanej wyjazdem. Koszt wyjazdu to 90,00 zł (wejścówka na mecz plus przejazd w obie strony).

 

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w Gdańsku!