Aktualności » Jedenastka 70-lecia Wisły - czas na dyrygentów!
14-11-2017r.

Znamy już wyniki głosowania na jedenastkę 70-lecia. Wprawdzie nie ujawnimy na razie nazwiska żadnego wybranego przez Was zawodnika, ale dziękujemy za udział w plebiscycie i gratulujemy wyboru. Niezależnie od przewidywanych wątpliwości, dotyczących słuszności wyboru konkretnych piłkarzy, zastrzegamy, że był on absolutnie obiektywny.

 

Czas na ostatnią część naszej zabawy. Prawdopodobnie najtrudniejszą. Jak bowiem porównać umiejętności szkoleniowców sprzed wielu lat, którzy nigdy nie mieli szans pracy w ekstraklasie i trenerów, którym pracę w elicie zaoferowano od razu? Czy warsztat trenerski lat 70-tych minionego stulecia obroniłby się dzisiaj? Na takie i wiele innych pytać nie da się udzielić odpowiedzi, więc porównanie trenerów, których nominowaliśmy do tytułu "Szkoleniowca 70-lecia"  oprze się raczej na ich wynikach, również niemiarodajnych, i naszej do poszczególnych osób sympatii. Ale pamiętajmy, że to przecież zabawa i nikt od głosujących nie wymaga profesjonalnej oceny pracy zasiadających na ławce rezerwowych trenerów. Ważne, że każdy z kandydatów odcisnął naprawdę trwałe piętno na płockim klubie i może z dumą nazwać się Wiślakiem. 

 

Kapituła konkursu do zaszczytnego tytułu nominuje ośmiu wymienionych poniżej szkoleniowców: Stanisława Tymowicza, Tadeusza Prosowskiego, Grzegorza Wenerskiego, Leszka Harabasza, Mieczyslawa Broniszewskiego, Mirosława Jabłońskiego, Josefa Csaplára oraz Marcina Kaczmarka.

 

TRENERZY

1. Stanisław Tymowicz

2. Tadeusz Prosowski

3. Grzegorz Wenerski

4. Leszek Harabasz

5. Mieczysław Broniszewski

6. Mirosław Jabłoński

7. Josef Csaplár

8. Marcin Kaczmarek

 

Oczekujemy więc na Wasze głosy, a wszyscy uczestnicy plebiscytu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Głosowanie na trenerów 70-lecia potrwa od 14 do 20 listopada. Swoje typy prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected].